Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hihetek egy 6...

Szerintetek hihetek egy 6 dpo-s extra halványpozi tesztnek?

Figyelt kérdés
Tuti 6 dpo mert egy hete lesz holnap,hogy voltam dokinál és akkor egy bármelyik pillanatban megrepedő tüszőt látott.
2016. febr. 23. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy lehetetlen, de igen extrem esetnek szamitana.

Epp tegnap olvastam egy igen reszletes angol cikket a beagyazodasrol es ott azt irtak, hogy 6 nap a minimum, amikor megtortenhet, ha a peteeres datuma biztos. Mert kb 5 napig tart, amig a megtermekenyitett petesejt megerkezik a mehbe, ott altalaban meg kering egy ideig mielott elkezd beagyazodni. De elofordul, hogy egybol megkezdodik a beagyazodas es egy nap alatt megtortenik. De ez esetben is kell meg 1-2 nap, hogy a hcg kimutathato legyen.


Viszont ha rakeresel, akkor lehet talalni 6 dpo-s pozitiv teszteket, bar egyaltalan nem biztos, hogy az valoban a 6. nap-e, vagy esetleg picit korabban volt peteeres.


Sajnos mehen kivulinel is elofordul nagyon korai pozitiv, mert ugye ebben az esetben ez az 5 napos vandorlasi szakasz lerovidul, hiszen hamarabb beagyazodik a petevezetekbe a petesejt es elkezdodhet korabban a hcg termelodes.


Osszegezve:

Mivel tul sok a ha, igy en a helyedben nem hinnek igazan es nem kezdenek orulni ennek a pozitivnak, foleg ha nem egyertelmuen pozitiv. Varj 4 napot es ismeteld meg, bar meg az is igen korainak szamitana tulajdonkeppen.

2016. febr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem az előző kérdésednél én voltam az első válaszoló! :)

Igaza van az elsőnek, én is úgy tudom, hogy akkor történhet biztos ovu időpontnál ilyen korai teszt, ha méhen kívüli....Mivel ez nagyon veszélyes is lehet, javaslom, pár nap múlva menj dokihoz, és meséld el neki, hogy nagyon korán lett pozi a teszted, hátha látja már, hogy hova ágyazódott be...drukkolok, hogy jó helyen legyen!!!! :)

9+4 hkm

2016. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem hinnék neki. Még épphogy csak be ágyazódott, vagy még be sem ágyazódott.
2016. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem mernék örülni, ebből még bármi lehet. Lehet, hogy simán megjön időre és akk ez egy kémiai terhesség volt. Nagyon sok nőnek van ilyen, csak észre sem veszik, mert nem tesztelgetnek.


Nem hiába mondják, h csak a késéskor szabad tesztelni. Most mit érsz azzal, hogy jól beleéled magad(mert most, h láttad a csíkot, nem tudod nem beleélni magad) aztán meg jön az óriási koppanás, csalódás, napokig nem bírsz magadhoz térni, sírás, idegileg kikészülsz, pedig csak a természet tette a dolgát, pont mint máskor.

2016. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én se örülök neki,hogy ott van a csík,de sajnos ma reggel is lett valami a teszten...nagyon bízom benne,hogy ez csak a teszt ˇhibájaˇ mert nem hiányzik nekem egy méhen kívüli...később majd megírom,hogy ha érdekel Benneteket mi lett ennek a sztorinak a vége.

2016. febr. 24. 10:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, mindenképp írd majd meg!!!

mai tesztedről nem raksz fel képet?

2016. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hat en ismerve magam, minden reggel tesztelnek :D


Ird meg kerlek, mi lett, en nagyon kivancsi vagyok, remelem ugy lesz, ahogy szeretned! :)

2016. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De teszteltem,fogok is tesztelni mert már kíváncsi vagyok mi lesz ebből...persze van egy csomó olcsó tesztem amit nem sajnálok rá,hisz ezért vettem :).Még annyira haloványka a csík,hogy képen nem nagyon látszik meg ha látszik is akkor olyan mintha maszat lenne...

De amint szépen lehet fényképezni megmutatom :).Persze örülnék egy pozi tesztnek,de nem most..mármint nem ennyire korán hanem 3-4 nap múlva :)

2016. febr. 24. 10:54
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Úgy tűnik erősödik a tesztem...ez a ma esti.

[link]

2016. febr. 25. 20:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, mizujs veled? Minden ok eddig? :)
2016. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!