Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így akkor biztos, hogy nincs...

Így akkor biztos, hogy nincs baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval 2 nap múlva lesz esedékes a menstruációm, ugyanolyan hisztis időszakot élek át, görcsöl a hasam, depressziós vagyok, tudjátok PMS szokásos tünetei.

Szóval akkor fix, hogy megjön? Vagy valaki szenvedett már PMS tünetektől, és nem jött meg neki?


Naptármódszert használunk, és nem, nem probléma. :)



2016. febr. 23. 22:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát semmi sem biztos amíg meg nem történik, minden benne lehet a pakliban. De nem túl valószínű, viszont érdekes ha gyanakszol. Ja és persze az a naptár nem a legjobb módszer.
2016. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szintén naptármódszer... minden olyan volt, mint máskor, csak estefelé sűrűn kellett járnom pisilni (óránként). Azt hittem, felfáztam. Aztán az esedékes mensim napján csak görcsölgettem, görcsölgettem, de csak nem jött meg (óraműpontosságú a ciklusom amúgy). Volt itthon egy tesztem, gondoltam, megnyugtatásul megcsinálom, és akkor tudni fogom tutira, hogy várhatom a mensit.

Hát várhattam... a teszt kétcsíkos lett. Az ultrahang-adatok alapján a baba a ciklus elején, közvetlenül mensi után foganhatott.

2016. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja az időpontot onnan tudom, hogy az adatok alapján a szülés várható időpontját a dokim átdátumozta (nem az utolsó mensimtől számítja), és a szüléskalkulátor visszaszámolva a ciklusom 5. napját adta ki a fogantatás dátumának. De tényleg nagyobb a baba egy héttel, mintha középidőben fogant volna, meg is lepődtem, hogy milyen nagy már.
2016. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia nekem 16 napja nem jön meg a doki nem talált egyenlöre semmit negativak a tesztjeim de tüneteim viszont vannak. Doki se érti mi lehet holnap jöm meg a Vérteszt ,hogy van baba vagy nincs.
2016. febr. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ilyen nyúlós-ragadós fehér folyásom van, és volt egy nagyon halvány vér benne, akkor fix, hogy megjön?


Utolsó: Nem lehet, hogy ciszta vagy méhen kívüli?

2016. febr. 24. 02:16
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok eggyik sem mert azt is nézett, a palyzsmirigyemet is vézték.

Szeritem meg fog jönni de a naptár modszer nem a leg jobb mert egy felfázás vagy stessz is elcsusztathatja a menzeszt. Én ha most nem akarnék babát félnék csak a naptárra bizni magam .... Nem tudom mit mond a Doki holnap :S

2016. febr. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok termékeny, mivel progeszteron hiányom van, szóval nem aggódunk a naptármódszer miatt, csak most furcsábbak a tünetek, mint szoktak lenni :) kimentem, most nincs vér, az előbb volt, de akkor sem sok hanem épp hogy valami kis rózsaszínes maszat.

Remélem, hogy semmi komoly problémád nincs, én már pánikolnék a helyedben, jól bírod :) kitartást

2016. febr. 24. 02:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Pánikolok csak modjával mert Páromra ha ráhozom a frászt akkor csak rosszabb mert ö is pánikol :D Ha 2-3 nap mulva nem jön meg a nem várt cserintem vegyél a DM-ben esztett. A menzesz is ki vált terheséghez hasonló tüneteket. Megfázás meg stresz is befolyásolhatja a nemvártatt. Egyik ismerösmnek is Progeszteron problémály van de valami krémet használ amit a természet gyogyász készit neki. Nem tudom mennyit segit neki.
2016. febr. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én nem hiszek a természetgyógyászatban, szóval nálam az ilyen alapból ki van lőve :) érzem, hogy megfog jönni, szakad le a hasam, olyan, mintha +10 kg lenne rajta, csak nem fáj, ami elég furcsa, de inkább nem képzelek bele semmit, mert akkor azért tolódik el :D

Ti se parázzatok, fejlett már annyira az orvostudomány, hogy egy halott hímivarsejtet is újratudnak éleszteni :)

2016. febr. 24. 02:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszi. Ha babád lesz annak is örültök mert akkor egy kis csoda :) Ha nem akkor csak a szokásos havi probléma :)
2016. febr. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!