Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevettem az esemény utáni...

Bevettem az esemény utáni tablettát, mégis terhes vagyok. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 09:39
1 2
 11/16 anonim válasza:
Sziasztok. Èn a ciklus 12.napján éjjel voltam együtt a párommal, másnap 10órakkor vettem be az Escapellét valoszinu hogy akkor volt peteérésem. Semilyen mellékhatást nem éreztem. Most eltelt azóta 12 nap. Pár napja viszont idö közönként szurkal görcsölget a hasam, sürüm kell pisilnem, de még egy hét mulva kell hogy megjöjjön. Lehetséges hogy aznap éjjel másnap reggelre megtermékenyülhetett a petesejt?
2016. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsónak: lehetséges hogy megtermékenyültél, de terhes ettől még nem feltétlenül vagy, mint ahogy írták is fentebb. Bár előfordul, hogy az esemény utáni ellenére mégis terhes lesz valaki, azért ennyire ne parázz. Mostanában már csinálhatsz is egy terhességi tesztet (14 nap az együttlét után), ha negatív, jó eséllyel nem vagy terhes. A tünetektől ne ijedj meg, egyrészt menstruáció előtti tüneteket is össze lehet keverni a terhesség előjeleivel, másrészt az esemény utáni nagy hormontartalma is kihozhat ilyesmit, harmadrészt a nagy aggodalom miatt olyan dolgokat is észrevehetsz magadon, amit egyébként nem. Amitől ne ijedj még meg, ha esetleg nem lesz szabályos a ciklusod mostanában, az esemény utáni is okozhatja.
2016. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szia! Köszi a válaszod megnyugtató :) még tesztet nem csináltam, holnap kellene hogy megjöjjön.
2016. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kérdező? Megtartottad?
2019. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, megtartottam 😀
2019. febr. 25. 07:42
 16/16 anonim ***** válasza:
De jo ezt olvasni🙂 nagyon akart jonni az a baba
2021. ápr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!