Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség elején azt olvastam...

Terhesség elején azt olvastam fenn van a méhszáj. No de mennyire? És hogy lehet megállapítani ezt?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok híve ennek a nyúlkálásos dolognak, de mostanra már nagyon elkeseredtünk, hogy nem sikerült teherbe esnem. Ezért ma, a nemvárt előtti nap megnéztem.Én félkeménynek mondanám és kb félig van fenn, ha kiegyenesedet és úgy nézem, akkor nehezebben érem el, ha lehajolok könnyebben. Az újjamon végig ilyen fehér váladék lett ahogy kihúztam. A melleim duzzadtabbak, mint általában mensi előtt, de különben minden olyan, mint mielőtt meg akarna jönni. Ma egész nap fájdogál a hasam megszakítás nélkül.
2016. febr. 25. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, de én is holnapra nemvárom. Drukkolok magunknak :)
2016. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Guggolva alig éred el, puha (majdnem mint egy száj) és érzed, hogy mennyire van nyitva, simán nyílik egy ujjhegynél nagyobbra is ovulációkor.

A nyálka pedig ha nem is teljesen átlátszó, de olyan nyúlós, mint a takony, nem ragacsos :)

Nekem 2 terhességem sikerült így, meg a hőmérőzéssel együtt. 4 éve nézem, nem minden nap, csak amikor már látszik a nyálkán is a wc-papíron, hogy valami közeledik.

2016. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja bocs, az ovura írtam. Terhességre visszazár, a nyálka is eltűnik, de ezek mind igazan akkor is, ha nem vagy terhes. Az is, hogy fent marad egy ideig még :/
2016. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ciklus végén fent van, akár terhes vki, akár nem, a megduzzadt nyálkahártya megemeli, aztán mensikor lecsökken és lesüllyed. Ha nincs mensi, akkor értelemszerűen fent marad.
2016. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: vannak e valamilyen tüneteid? Esetleg volt e pecsételő vérzésed? Nekem nem volt és eddig szinte minden olyan, mint mielőtt megjön. Egyedül a melleim duggadtabbak és érzékenyebbek, mint eddig. Tesztet vettem a Rossmannban, de sztem egy jó ideig nem fogom megcsinálni, majd csak akkor, ha már lesz esély arra, hogy két csikos lesz :) Nagyon szúrkolok én is mindkettőnknek :)
2016. febr. 25. 17:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Semmi tünetem nem volt, se vérzése, se semmi.. csak most a mellérzékenység és a derékfájás, ami minden menstruáció előtt van, úgyhogy nem tudom..már nagyon izgulok. Én ma csináltam egy tesztet, tudom, hogy korai, de nagyon nagyon kíváncsi voltam, és persze negatív lett..
2016. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én drukkolok nekünk :)
2016. febr. 25. 19:06
 8/15 anonim ***** válasza:
Na mi újság? nálam még semmi..:)
2016. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még nálam se. Vagyis talán kicsit mintha szünnének ezek a mensi előtti tünetek. De nálam ez nem jelent semmi, decemberben úgy jött meg, hogy reggel biztos voltam benne, hogy nem fog megjönni, erre (épp úton voltunk hazafelé külföldről) délelőtt olyan 10:30-11 körül rettenetesen megfájdult a hasam, rosszul lettem, azt hittem hasmenésem és hányingerem lesz. Megálltunk egy pihenőhelynél és ott láttam, hogy ez bizony megjött. Szóval én nem is nagyon merek reménykedni. Néha úgy érzem, hogy körülöttünk mindenkinek sikerül, szinte egyből, mi meg olyan szerencsétlenek vagyunk.
2016. febr. 26. 09:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2016. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!