Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség elején azt olvastam...

Terhesség elején azt olvastam fenn van a méhszáj. No de mennyire? És hogy lehet megállapítani ezt?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok híve ennek a nyúlkálásos dolognak, de mostanra már nagyon elkeseredtünk, hogy nem sikerült teherbe esnem. Ezért ma, a nemvárt előtti nap megnéztem.Én félkeménynek mondanám és kb félig van fenn, ha kiegyenesedet és úgy nézem, akkor nehezebben érem el, ha lehajolok könnyebben. Az újjamon végig ilyen fehér váladék lett ahogy kihúztam. A melleim duzzadtabbak, mint általában mensi előtt, de különben minden olyan, mint mielőtt meg akarna jönni. Ma egész nap fájdogál a hasam megszakítás nélkül.
2016. febr. 25. 16:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kb 1,5 éve nem védekezünk, én szerettem volna spontán teherbeesni, de az nem jött össze. Aztán tavaly tavasszal nekikezdtünk a dolognak, nem sikerült, sőt, a nyaram arról szólt, hogy felborult a ciklusom, eléggé hosszúra nyúlt (kb 6 hét). Abban az időszakban rettenetesen fájdalmas peteéréseim voltak, véreztem is és görcsöltem (mindig azt hittem, hogy meg fog jönni). Október elején voltam orvosnál, aki szerint ez a kb 38-40napos ciklus nem vészes, de jó lenne már egy terhesség vagy kezdjek el gondolkodni a fogamzásgátló használatán. Akkor, mivel azt hittem, hogy talán a fogamzásgátló megoldja a gondokat felirattam 3 hónapra. Elkezdtem szedni, de abba kellett hagynom a mellékhatások miatt (6 napig szedtem). Ezután megint felborult minden, de mindezek ellenére mi folyamatosan együtt voltunk hátha (még abban is biztam, hogy a fogamzásgátló szedése után mindjárt teherbe eshetek, mert azt olvastam, hogy akkor nagyobb az esély rá). Decemberre helyreállt a ciklusom néha 30, néha 28/29 napos. Azóta is folyamatosan együtt próbálunk lenni, főleg, ovukor, de eddig hiába.
2016. febr. 26. 10:17
 12/15 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy C vitamin szedése késleltetheti a menstruációt. Hát én bizony szedtem, pár napja hagytam csak abba. Napi 1000 mg-ot vettem be, mert megfáztam. Most lehet, hogy azért késik.
2016. febr. 26. 16:54
 13/15 A kérdező kommentje:
Kedves első, remélem neked sikerült, nekem sajnos megjött :(
2016. febr. 27. 17:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, én ma pozitívan teszteltem, de nem szeretném ezzel fájdítani a szíved. Hamarosan minden jó lesz nálatok is!
2016. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon örülök :) gratulálok! Minden jót, erőt, egészséget kívánok nektek! :)
2016. febr. 27. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!