Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodában folyton bohóckodó,...

Óvodában folyton bohóckodó, nagyon mozgékony, állandóan a középpontbna lenni akaró gyermeknél lehet valami probléma?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez meg egyaltalan nem jelent problemat. Amugy hany eves? Zavarja is a foglalkozasokat? Ovonok neheztelnek ra emiatt? Kislanyom 5 eves lesz, nagyon szeret a kozeppontban lenni, iranyitani a tobbieket, es mozgekony is. O mar sulis, mert kulfoldon elunk, azt hittem, ebbol problemaink lesznek. De fogado oran azt mondtak, h nagyon edes, aranyos, es jot tesz neki ez a termeszet nyelvtanulas szempontjabol. Viszont azt is mondtak, h ha raszolnak akkor abbahagyja a bohockodast es teszi a dolgat.
2012. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyidős a kislányoddal :-).


Csak többszöri,határozott rászólásra hagyja abba ,állítólag mint aki süket.

2012. jan. 15. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ekkor sem lehet kijelenteni, h ez problema lenne. Iskolaig meg sokat fog erni, valtozni. En azt veszem eszre, h par honap alatt hihetetlenul sokat nagyosodnak, okosodnak, viselkedesuk is valtzik. Az ovonoket zavarja, ok szoltak neked? Tanacsoltak valamit?
2012. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam. :) Nincs velem semmi gond. Ill. annyi volt mindig is, hogy ha valaki megbántott, nem felejtettem el neki, és pl. egy óvónénire ezért nem hallgattam soha. (Egy kisfiúval játszottam, sorban álláskor ő volt a párom, és ő mindenki előtt elkezdett csúfolni, hogy két szerelmes pár, mindig együtt jár. Mivel mindenki rajtunk nevetett, onnantól kezdve egy szavára sem hallgattam.)

Iskolában is voltak magatartási problémák, mert nagyon mozgékony voltam, szünetekben sokszor kergetőztem, rohangáltam, másokat is vittem ebbe bele. Aztán elkezdtem sportolni, az sokat segített levezetni az energiáim. (Úszni vitt anyu még általános iskolás koromban, később röplabdáztam.)

Amúgy felnőttem, lediplomáztam, jól és boldogan élek a férjemmel és 10 hós fiacskámmal. :)

2012. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kislánykám 3,5 éves ovis és már most az ovi középpontjában van.Veszekszik az ovónénikkel, asztal tetejére felugrik és táncol...és még sorolhatnám.Nagy a szája.
2012. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!