Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön a baba? Van így...

Miért nem jön a baba? Van így valaki? Tanácsokat, véleményeket légyszi!

Figyelt kérdés

Több, mint 2 éve próbálkozunk, hiába... Nálam minden OK. Páromnál kissé alacsony (de nem vészesen) a spermaszám, amire kapott vitamint.

Próbáltuk már mindenhogy: mensi után 2 naponta, ciklus végéig. A peteérésre "gyűjtve. Véletlenszerűen. Most már ott tartok, hogy nem is érdekel, azt sem tudom, mikor van ovum...

Próbálom elengedni, hogy ne stresszeljek ezen, de néha felötlik bennem, hogy miért nem ad az ég gyermeket?

Amúgy kiegyensúlyozott, boldog házasságban élünk, az anyagiakkal sincs gond, csak egy gyerek hiányzik....


2010. ápr. 1. 12:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia, hány évesek vagytok? Mi 5 évig "görcsöltünk" a témán, voltunk inszemen is, minden eredményünk ok volt, mégse jött. A lombik segített, az viszont elsőre sikerült :)
2010. ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én 32 párom 34. Lombikot csinálnak úgy is, ha előtte nem volt inszem?
2010. ápr. 1. 12:41
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem, nekünk megcsináltak 5 inszemet, és csak utána volt a lombik. Mi akkor már 35 és 39 évesek voltunk. Meddőségiben még nem jutottatok el az első inszem gondolatáig a dokival?
2010. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

szia en is ezen gondolkodom folyton , hol es mikor hibaztam nekem miert nem lesz mar vegre gyerekem , hisz olyan nagyon jo helyre szuletne annyira tudnank ot szeretni , es annyira vagyunk ra !!! mi is ket eve probalkozunk es ugy ahogy te irtad mi is mindenfelet kiprobaltunk , mind kettonknel minden rendben meg sem akar sikerulni , kozben meg folyamatosan hivnak az ismerosok hogy jon a baba , es agyon sajnalkoznak amitol mar a hideg is kiraz !!!!!!!!!!

mi jovo honapba keszulunk az elso inszemre , bizakodva nezunk elebe !!!!1

sok sikert nektek drukkolok mindkettonknek!!

2010. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A doki ajánlotta az inszemet, de őszintén én arról még senkitől nem hallottam pozitívat...

Most gondolkodunk, h mi legyen, kitegyük-e magunkat ennek az egésznek, vagy adjunk még kis időt magunknak (ami tudom, a korunk miatt nem túl jó 5let) és várjunk, hogy hátha csoda történik....

2010. ápr. 1. 12:55
 6/19 anonim ***** válasza:

Az első vagyok újra (meg a második is) :)


Figyelj, az inszem.. hát igen. Meg kellene próbálni. Ha már két éve nem jön a baba, akkor szerintem érdemes lenne. Attól még lehet ugyanúgy próbálkozni és spontán is összejöhet.


Egyik barátnőmnek így lett két gyereke, mindkettő az utolsó inszemmel sikerült. (a lombik előtt).

2010. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy félek... nem a beavatkozásoktól, a fizikai fájdalomtól,dehogy is!

2 ismerősömnek is ráment a kapcsolata erre a mesterséges beavatkozásra. Én erősnek tartom a kapcsolatom, úgy vélem, túl él mindent, és jó, hogy hallok tőled ellenpéldát is, mert valójában a hallottak bizonytalanítottak el... de asszem, megért rá az idő, hogy megpróbáljuk, és talán, ha pozitívan állunk hozzá, sikrül, mint nálatok! Köszi

2010. ápr. 1. 13:05
 8/19 anonim ***** válasza:

NEm tudom hogy volt e a dolognak köze hozzá , hogy ma reggel lett egy + tesztem :))))))), de leíroma kis törénetemet.

Mi is már egy éve probálkoztunk a párommal, tavaly év végén merült fel , hogy lassan el kellen menni orvoshoz, hogy minden ok e?

A nővérem esete jutott eszembe , hogy tejcukor érzékenysége volt, és ez miatt nem lett baba, miután 2 hónapra minden tejterméket abba haygott,sikerült és most már 2 éves múlt a kislánya.

Szóval elmentem egy biorezonanciás állapot felmérésre, és ott közölték velelm, hoyg minden ok, csak tele van méreganyaggal a szervezetem, megmondták, azt is hogy volt egy időszakom amikor sok fornettis pékséget ettem, szóval 6 hetes tisztító kura következett, speciális csepekkel, és méregtelenítő tablettákkal, ezen kívül feltárták egy régi lelki sérülésemet (apukámmal nem volt a legjobb a viszony...)szóval erre is volt megoldás, áll pszichésen ez miatt nem voltam befogadó képes , semmyilyen téren. Végigcsináltam a kúrát , ebben a két hónapban arra kellet figyelni, hoyg ne legyen baba.De most márciusban már minden adott volt , és ma reggel, végre + lett a tesztetm. POZITÍV !!!!! nagyon boldog vagyok.

2010. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


GRATULÁLOK!! Boldog babavárást Nektek!

Hát, igen, én is hallottam mindenfélét, hogy lelki okok miatt sem jött össze, görcsös akarás miatt stb. Igazából arra is gondoltam, hogy mielőtt nekifekszünk az első inszemnek, elmegyek egy kineziológushoz, hátha mond vmit, amiről nem is tudok... Hát nehéz ám okosnak lenni!!!!

2010. ápr. 1. 13:30
 10/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok , a korom most leszek áprilisban 33 a párom 31 múlt.
2010. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!