Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt segítség? Mi lehet...

Ovu teszt segítség? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Február 2-án kellett volna megjonnie, de pozit tesztem, február 10-én beindult a vérzés vetélés lett a vége, doki látott.

Eddig 16-17 ciklusnapon volt peteérésem nagyon erős ovu tesztjeim voltak. Viszont ma vagyok a 21. ciklusnapon és 10 napja tesztelek de eddig nem volt egyforma, a legerősebb is egy halvány árnyalattal eltért a kontroll csiktól.

Nyulos folyasom volt pár napja, és a petefészkem is szúrkált mensi gorcseim voltak. De aznap és utána se volt egyforma csikos az ovu teszt.

Vajon most mi lehet? Nem volt ovum mégse? Vagy csak a teszt nem mutatta erősen és lehetett attól?

Elvileg 13-án kéne megjonnie.



2016. márc. 1. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egyertelmu volt a tendencia, tehat erosodott az ovuteszt, majd halvanyodott es a legerosebbel egyszerre volt a folyasod is, akkor en a legerosebb ovutesztet vennem pozitivnak.

Nekem is volt olyan honap, amikor nem lett eros a masodik csik, de a homersekletem es az osszes tunetem azt mutatta, hogy akkor volt ovulacio.

Lehet, hogy tobbet ittam aznap, vagy epp nem kaptam el az lh-csucsot, ilyesmi.

De egyebkent a veteles utan nem biztos, hogy egybol visszaall a rendes ciklus akkor sem, ha korai volt

2016. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kislányom tervezésekor én is használtam ovu tesztet, de nekem soha nem volt olyan erős a tesztcsík, mint a kontrollcsík, mindig halványabb volt, minden hónapban. Ettől még tutira volt peteérésem, mert a tüneteim és az ébredési hőm is erre utalt, illetve a baba is összejött.

Később olvastam csak, hogy ovu tesztből is van érzékenyebb, meg kevésbé érzékeny. Nekem az érzékenyebbet kellett volna használnom. De van akinek, meg az nem jó, mert szinte minden napra full pozitívat mutat, mert több az lh a szervezetében.

2016. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!