Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hónapos terhes lehetek és...

4 hónapos terhes lehetek és nem vettem észre?

Figyelt kérdés
4 hónapja együtt voltam a barátommal,és kiszakadt az óvszer.Másnap vettem be esemény utáni tablettát,amitől 1,5 hét után megjött..Csináltam 2 hét után tesztet ami negativ lett majd harom het utan is negativ lett..Kimaradt egy menstruaciom..de azota megjott 2 szer amikor kellett volna..és semmi furcsa nem volt vele..Orvoshoz félek elmenni hogy megnézzen mert még éppen nem vagyok 18..szüleimnrk sem szeretnék erről szólni..Mennyi az esely hogy terhes vagyok?
2016. márc. 3. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok esély van rá. De azért jó lenne elmenned egy orvoshoz, mert lehetsz terhes tünet nélkül menstruációval.
2016. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fent leírtak alapjan miből gondolod hogy terhes lehetsz? :O
2016. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. De ha aggódsz, menj orvoshoz!
2016. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne,hogy miből gondolod hogy terhes vagy! Teszted az aktus után 3 héttel is negatív lett. Ráadásul eseményutánit is vettél be. Ráadásul meg is jött.
2016. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy menstruacióm teljesen kimaradt..vagy az a tabletta miatt van?
2016. márc. 3. 08:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Nem vagy terhes szerintem sem.
2016. márc. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazság szerint azért aggodok ennyire mert juniusba leszek 18 eves,egyetemre keszülök és nem szeretnék még babát..De 4-5 hónaposan már kizárt az abortusz..igaz?
2016. márc. 3. 08:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha terhes lennél (4hós) hidd el tudnál róla... 18 éves leszel, de ennyi mensi után is még aggódsz...Ejnye. Nyugodj meg nem vagy terhes! 1 mensi évente egyszer nyugodtan kimaradhat ez teljesen normális. Ráadásul az esemény utáni miatt amúgy is fura dolgok történnek a testtel, hosz erős gyógyszer.


100000% hogy nem vagy terhes. Ne kattogj tovább rajta.

2016. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Így van.màr nem vennék el


De szerintem sem vagy babàs.

2016. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy akkor ezt én is kipróbálom... hátha így sikerül a baba :D de mért lennék az? Menstruálsz.... vettél be 72órás tabit.... ez nem ennyire egyszerű. Bár aki nem akar babát annak mindig sikerül. Az sem árt ha mondjuk peteérés környékén vagy. Nagyon sok mindennek kell hogy passzoljon! Ne stresszelj már ezen könyörgöm! Orvoshoz meg sosem árt elmenni évente egyszer legalább ha már rendszeres nemi életet élsz! :)
2016. márc. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!