Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetek szerint lehetsége...

Véleményetek szerint lehetséges, vagy felejtős?

Figyelt kérdés

Ovu után 8nappal vagyok,erős hányingerrel kelek és éhséggel,fáradt vagyok egésznap,nagyon sokatt görcsölök

Ovukor volt véres barna folyásom majd vízszerű

Szerintetek már korai terhes tünetek vagy valami más?

Köszi a válaszokat!



2016. márc. 3. 10:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Örülök nagyon h írtál de tényleg!!!!aztán nem mérem a vérnyomásom de mikor fáj a fejem(elég sokszor)elindul a vér az orromból!

Első terhességem alatt nagyon sokat vérzett az orrom

Szóval azt mondod merjek venni egy tesztet hnp???itt csak 25ös van

Állítólag még nem hallott 10-ről a patikus,mondom okééé

2016. márc. 3. 17:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Jó reggelt! Et10.nap hcg297!!! 😊 csak a benu gyógyszertár 10es tesztjét ismerem. De a patikus milyen tájékozott nálatok is. Én amikor bementem itt nálunk és kértem egy hcg tesztet el kellett magyaráznom mi az 😉
2016. márc. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Neked is jó reggelt!:))

Akkor megerősítették hogy babás vagy!?nagyon gratulálok!!!!boldog babavárást!:)))

Én nem mertem tesztelni:/olvastsm itt hogy 12.dpo előtt felesleges hát mit ne mondjak nagyon eltántoríttott:((

De már nemtudom hányszor álmodtam pozi tesztel+tegnap már álmomba látszott a hasamba h rugdosott a baba,most ez vagy jelent valamit vagy csak ennyire bebeszélem már magamnak:/

De neked még egyszer gratula!!!!:))))))

2016. márc. 4. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!