Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Mit gondoltok?

Terhes vagyok? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Febr.16-án jött meg.., és febr. 29-én együtt voltunk a párommal és már másnap fájdogált a derekam és barnás folyás is volt, azóta hol fáj a hasam vagy a derekam hol nem, de ma már inkább véresnek mondanám mint barnásnak, és csak márc. 14-én kéne megjöjjön. Tudom hogy korai még tesztet csinálni, majd 14. után gondoltam hogy csinálok, de most szerintetek ez mi lehet??

2016. márc. 4. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Valóban, 2-3 hét múlva kiderül. Ha akkor rendesen menstruáltál, 29-ei együttlétből még nem érezhetsz semmit...
2016. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az összes tesztem negatív lett 2 héttel az együttlét után is, csak aznap teszteltem pozitívat amikor meg kellett volna jönnie, szerintem felesleges tesztelni, hisz hétfőn voltatok együtt és ma még csak péntek van. Drukkolok.
2016. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi :) és akkor veled mivan? jön a baba vagy nem? mert azt irtad h csak aznap lett poz.

igen tudom hogy még korai tesztelni, de szerintetek mikor csináljak? aznap mikor meg kéne jönnie vagy utána?

2016. márc. 4. 11:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Március 16-17 körül.
2016. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azóta sem jött meg, és azóta egyre erősebbek a csíkok a teszten:) Jövőhéten megyek dokihoz, remélem minden rendben lesz.
2016. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aznap mikor meg kellene jönnie reggel próbálkozhatsz a teszttel, de van akinek akkor még negatív, szóval ne keseredj el akkor se, van akinek csak több nappal később mutatja ki :)
2016. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké köszi a tippeket! :) neked meg drukkolok, majd írj hogy mi volt az orvosnál :)
2016. márc. 4. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!