Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja volt peteérésem,...

9 napja volt peteérésem, tegnap óta olyan mintha egy kis lufi lenne az alhasamban és tompán érzem. Lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
15.-ik napon volt peteérésem, ma a 23.-ik napon vagyok és olyan furán érzem az alhasamat.10 nap van még a mensiig.Nem tudom lehet-e beágyazódás.
2016. márc. 6. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem már nincs 10 napod mensiig. Meg fog jönni.
2016. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, lehet beágyazódás, de az is lehet hogy nem. Magamról tudom, hogy ilyenkor jobban figyel az ember a teste jelzéseire és hajlamos "belemagyarázni" dolgokat olyanba ami nincs is! Szóval türelem, türelem... :)) Mondom én aki szintén tűkön ül :)) Én ma vagyok a 6.dpo-on. Ha van otthon érzékeny teszted, akkor két nap múlva próbálhatsz egyet! ;) Szorítok!!!
2016. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igaz,az ember hajlamos bebeszélni mindent.Csak azért kérdeztem hogy esetleg kinek volt már hasonló tünetei.Megpróbálok türelmes lenni,és várni még egy hetet.
2016. márc. 6. 15:50
 4/10 A kérdező kommentje:
Én a 9.ik dpon vagyok.Köszi és én is szorítok neked.
2016. márc. 6. 15:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Nah, én mondom hogy beképzelheti magának az ember a dolgokat, erre épp az előbb volt egy kis pecsételő vérzésem és enyhe alhasi görcseim vannak.. :) remélem beágyazódás... :) Köszi a dukkot. Majd írj ám hogy hogyan alakulnak a dolgok!! 2.voltam
2016. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát sajna sztem meg fog jönni mert mensiszerű apró görcsölésem van.Bár elég korai mert van még minimum 10 nap mensiig. Hát várunk,mást nem tudunk tenni. 😀
2016. márc. 6. 21:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy érzem egyébként, hogy ez a hónap már elúszott... Szokott lenni néha köztivérzésem, gondolom ez megint az. Vettem a múlt hónapban progi krémet, de ebben a ciklusban végül nem kezdtem el használni. Ha ez most nem jön össze, a következőben biztos fogom.

Azért még van remény! A mensi szerű görcs is egyike a terhes tüneteknek ;) Hát várunk aztán majd csak kiderül! Te mikor tervezel tesztelni?

2016. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálad van valami fejlemény? Nekem ma reggel megint rózsaszínes folyásom volt, szóval nekem ez a hónap már elúszott. Biztos nem jó a progi szintem. :(
2016. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia.Hát tegnap este mindjárt megjön érzés és ma reggel.volt is egy kis vér.Lehet meg fog jönni amit nem értek mivel ez a 24ik napom.35 naposak a ciklusaim. 😰Hát nem tudok mást csinálni mint várni.
2016. márc. 7. 12:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Az így érdekes tényleg! Bízzunk benne hogy a beágyazódás miatt volt a vérzés!! Én azért mondtam le róla mert nekem szokott lenni közti vérzésem néha, azért is vettem a progi krémet... :( Kitartás!! Majd írj ha van vmi fejlemény! :)))
2016. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!