Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés volt a 9-...

Beágyazódási vérzés volt a 9- és 10. napon peteérés után, és késik is a menstruáció de mégis neagtív a teszt. Van még remény? Hasonló esetek ahol mégis baba lett?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 18:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm kérdésed.még mindig nem.és a tesztek még mindig negativak.Elképzelésem sincs mi történik.Szerintem ebből doktor bácsi lesz.
2016. márc. 11. 22:07
 12/15 mandiga ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy akkor volt ovud mikor a beágyazódásra gondoltál. Azóta hány nap telt el?
2016. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jo de 31 éves vagyok es még soha életemben nem volt ilyen szerű vérzés..már ha azt a 2-szer 2 csepp barna nyálkás valamit annak lehet nevezni...azota mar 2 hét telt el.egyesek szerint egyszeruen készülődik odabenn valami...
2016. márc. 13. 14:11
 14/15 mandiga ***** válasza:

Tudom mit érzel, és tudom milyen kétségek közt lenni.

Nekem kb 1 hónapja volt egy napos két három alkalommal rózsaszínes valami. De az sem beágyazódás, és nem is ovu volt, nem tudom mi lehetett.

Ha neked akkor beágyazódási vérzés lett volna, akkor a teszt már kimutatná.

Ne legyen igazam, és baba legyen a dologban, azt kívánom neked. Én is babára várok, de eddig semmi sajnos, csak reménykedek hónapok óta. Nekem sem volt soha ilyen menzeszem mint pár hónapja ahogy elkezdődött, és nem tudom mi van velem. Megértelek, mert én is hasonlón megyek keresztül. :(

2016. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azota? Remelem baba! Irj :)
2016. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!