Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyitől lehet terhes?

Ennyitől lehet terhes?

Figyelt kérdés

Előre szeretném leírni azt, hogy aki bántó jelleggel jön ide, az kérem ne olvassa tovább a soraimat.

A barátnőmmel eddig még, csak pettingeltünk, behatolásról szó sincs. Viszont aggódok, mert 3 napja késik a menstruációja. Láttam, hogy nagyon sok kérdés van ilyen témakörben, de szeretnék értelmes választ kapni a kérdésemre. Nagyon sokat olvastam a fogantatásról. Szóval már a Googleval is megismerkedtem.

Lehet, hogy ezeket, csak a terhességtől való félelem szülte az agyamba, de mi van, ha hozzáértem az ondómhoz?! (Persze mindig előtte jó alaposan kezet mosok meg ő is, de közben van, hogy megfogja a péniszem és utána egymás kezét.) Vagy az, gond lehet, ha akkor pettingeltünk, amikor neki termékeny napja volt?

A hónapban meg volt fázva. Elképzelhető, hogy amiatt csúszhat a menstruációja? Tesztelni még nem teszteltünk, mert nem akarom felizgatni vele. Ha egy hét után se jön meg neki, akkor fogunk tesztelni meg dokihoz is menni.

Azért ijedtem meg, mert eddig még nem volt neki késése mióta együtt vagyunk. Múlt hónapban jött meg neki két nappal hamarabb.

Köszönöm azoknak, akik elolvasták és értelmes választ csatoltak a kérdésemhez!


2016. márc. 7. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján, szinte egyenlő a nullával az esélye annak, hogy terhes legyen. A megfázás miatt ha kap antibiotikumot, az is okozhat késést, vagy ha ideges, feszült, akár az is.
2016. márc. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2016. márc. 7. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sok esélye van a terhességnek így.
2016. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!