Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki 13. dpon...

Van itt olyan aki 13. dpon reggeli vizeletből pozit tesztelt?

Figyelt kérdés

Holnap leszek a 13.dpon a teszt már meg van és tüneteket is produkálok,vizes folyásom van ,undorodok mindentől,hát,derék fájás,hányinger

Nektek milyen tünetek voltak?hanyadik dpo.n teszteltetek és reggel vagy délután?


2016. márc. 7. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:

12. dpon reggel lett pozi


De ilyesmi tunetek csak az 5 hettol lettek, bar akkor se undorodtam mindenrol, fajdalmam se volt stb... Csak hanyinger...

2016. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az a dpo?
2016. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dpo = days past ovulation
2016. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 11 dpo este is kimutatta már a facelle és a predictor is.
2016. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11 hetes vagyok, és eddig semmi tünetem nem volt a fáradtságon kívül.... 13. DPON Már szép láthatót teszteltem!!! :)
2016. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8.dpon halvány pozitív, 9-10.-en pedig már egyértelmű volt. Tünetem semmi nem volt még másfél hétig.
2016. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13. dpo jól látható csík (du). 10 dpo halvány rózsaszín (reggel) :)
2016. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a komikat GRATULÁLOK MINDENKINEK!:)

Én a kérdés kiírása után egy órára teszteltem,és sajnos negatív lett :/

Szereintetek van még esély?mensi előtt egy-két nappal mindig barnázok de most nem

2016. márc. 7. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!