Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadik baba, de mikor?

Harmadik baba, de mikor?

Figyelt kérdés

volt egy császárom 4 éve, a második 1 éve.

ki mikor vállalta be a harmadik császárt?


2016. márc. 8. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%

"Harmadik baba, de mikor?"


Harmadik baba,de minek? CSOK?

2016. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

bar... ha nem császárom lett volna már rég meglenne a három gyerekem.


ilyen idióta válaszokat nem kérek. saját hitelmentes családi házban lakunk

2016. márc. 8. 09:38
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

1 nem mindegy neked hogy mennyit szül,meg miért nem neked kell nevelni meg eltartani?


Szerintem várj még egy évet a heg miatt.Egy ismerősömnek a doki azt mondta teljen el legalább 2év két császár között!De ha felkeresel egy nőgyógyászt ő megvizsgál és szerintem ad tanácsot!

2016. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

#1 Mert vágynak rá? Agyfszt kapok már ezektől a hozzászólásoktól. Eddig is sokan voltak, akik vállaltak 3. gyereket, és ezután is lesznek (nem a CSOK miatt).

És mielőtt bárki nekem esne, én nem szeretnék 3 gyereket, tehát nem emiatt írom..


Kérdező, én rákérdeznék az orvosomnál. Nekem 2 évet javasolt a 2 műtét között, tehát ezek alapján lassan neki lehet állni próbálkozni.

2016. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen, már megvan az időpont az orvoshoz. csak annyira jólenne újra várandósnak lenni. a második terhesség,nem épp úgy alakult ahogy szerettem volna, és alig várom hogy most útoljára minden percét élvezzem :)
2016. márc. 8. 09:43
 6/14 anonim ***** válasza:

18 hónapot szoktak javasolni a két szülés között, azaz a 9 hónapos baba mellett már lehetne próbálkozni. Én januárban szültem császárral, mi egy évet fogunk várni a próbálkozással. (Ha sikerült volna a normál szülés, akkor is ennyit akartunk volna várni.) Az én dokim kicsit "lazább", szerinte már 6 hónappal a szülés után lehet próbálkozni - ezt azért én korainak tartom.


Szerintem már simán próbálkozhattok, de mivel egyrészt már két császárod volt, másrészt meg mindenkinek más a szervezete, ezt doki tudja konkrétan rád nézve megmondani.

2016. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunkmis mindenki ezzel kezdte hogy a CSOK miatt jön a 3. Baba? Igaz annyit nem adott ki az eszük, hogy SAJÁT KP-S HÁZUNK VAN, mi a fa..nak vennénk fel 10 milla hitelt??. Plusz mikor összejött a baba még hírben srm volt semmi féle csok! Hülyék irigyek és rosszindulatúak! Kérdező, szerintem egy picit még várhatsz vele, bàr van olyan ismerősöm aki a 2 császár közt nem várt 1 évet ki és újra terhes lett, ee nem lett semmimbaja. De kérdezd meg a dokid, hogy áll a heged, ő mit javasol.
2016. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem már azért jönnek itt sokan ezzel,hogy CSok miatt 3. mert esküszöm irigyek..nem tudok mást elképzelni miért rosszindulatúak ennyien.Nem mindegy miért szeretnének harmadik gyereket??? Miért fáj az a másiknak??
2016. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Varj meg szerintem :) Nekem a 2. es 3. csaszar kozt 3 ev volt! Az mar "biztonsagosabb"
2016. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)


nemsokára megyek a dokihoz. de remélem sokat már nem kell várnom :):)

2016. márc. 8. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!