Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikorra jelentkezzek be...

Mikorra jelentkezzek be nőgyógyászhoz korai terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Kb mikor lát már valamit? Mikor érdemes először elmenni?
2016. márc. 8. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
13.-hétig kötelező én úgy tudom. 8. héten már látni valamit :)
2016. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
7-8. hét környékén, akkor már van szívhang. előtte felesleges
2016. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha 14-15én volt peteérésem, akkor a jövő hét korai még? Mondjuk szerda (16dika)?
2016. márc. 8. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
korai..az még csak a 4-5 hét
2016. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

pozi tesztől 1 hónap ...

előtte értelmetlen mert úgyis visszarendel h nem lát semmit sem

de az sem tragédia ha csak a 10-11. héten mész el

2016. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kb 7 hetesen de ha panasz van (erős görcs vagy vérzés) akkor azonnal ügyelet. Egyéb esetben 7-8 hetes terhesség előtt nem érdemes.
2016. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6 het elott felesleges, ha nincs panasz. Betoltott 6 het utan altalaban mar latni hogy pulzal a szivcso. Ha "babaformat" akarsz mar, akkor 8 hetesen erdemes menni.

En az elso gyerekkel 6 hetesen mentem, a masodikkal 12 hetesen, a harmadik terhessegemnel 8 hetesen, mert vereztem.

Igy azt mondom, hogy en legkozelebb is 8 hetesen mennek, mert a 6 het korai volt, a 12. hetig meg mar majd kifurta az oldalakat a kivancsisag, szoval a kozeputat valasztanam. :)

2016. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki 10-12hétig hogy ne menjek dokihoz. Látni kell hogy jó helyen tapadt meg, hogy nem méhen kívüli, hogy dobog a szíve. Kb 7-8hetesen mennék én is. Az első terhességemnél 6 hetesen voltam, akkor volt 5,2mmes embrió és szivhang is, a másodiknál 5+5hetesen, mert apuka nem hitte el hogy ilyen gyorsan ősszejött és meg szeretett volna nyugodni, 3mmes embrió és szívhang is volt. 3. Terhessegemnél már volt időpontom rákszűrésre, de pont terhes lettem, akkor 7 hetes lettem volna mikor dokihoz jutok, de az 5. Héten voltam nála barnázas miatt, 7 hetesen meg is műtöttek üres petezsák miatt. Most a 4. Terhességemnél a vetélés miatt, meg szintén időpontot foglaltam már hetekkel előtte, így 4+4hetesen voltam, 5mmes petezsák volt, 2 héttel később 9,1mmes dobogószívű embrió a 6+4héten. Szóval bőven raérsz a 6 hét után menni. Ha hosszabb ciklusaid vannak vagy nem középidőben fogant előfordul hogy a 6. Héten sem lát semmit. Nekem rövid 26 napos ciklusaim voltak és mindig a 10. Nap körül volt peteérés ezért sikerült látni őket ilyen korán.
2016. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Március 18-a gondolom annyira nem lenne korai. Ahogy számolom akkor több, mint 6 hetes leszek. Akkor már talán nem mennék hiába.
2016. márc. 9. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az már nagyjából jo lesz.
2016. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!