Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai 17 évesen gyermeket...

Korai 17 évesen gyermeket vállalni?

Figyelt kérdés

17 éves a legjobb barátnőm, minden nap vele vagyok. Nagyon bírom őt.


Azt mondta nekem múltkor, hogy ő úgy érzi készen állna egy terhességre, és kisbabát akar.


Ez normális vagy valami baja van, beteg vagy mi??? Biztos az eszénél van???


Szerintetek?



2016. febr. 8. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,abban a korban van,hogy sok mindent képzel,de annak a felét nem lenne képes megvalósítani!

Készen áll?? Van lakás, munka?? Kétlem...

2016. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon korai de ti tudjátok. Egyébként nem ártana befejezni a gimit egy baba előtt.
2016. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megfontolatlan kijelentés , semmi élettapasztalat nincs mögötte . Gyereknek ne legyen gyereke . Ráér erre és ha megélt sok kihívást örömet . képezte magát és kiforrott lett akkor majd érdemes . Akkor visszagondolva tudja hogy elrontott volna mindent .
2016. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog hogy én szintén korai képzelgő voltam és koran férjhez is mentem de 24 êves voltam amikor a fiam született. Persze lakas munka volt!!!!
2016. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A 17 meg a 24 között rengeteg különbség van!!! Agyban is!

Meg egy 17 évest javában a szülők tartanak el és még csak nem is szavazhat!

2016. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én aggódni kezdenék a helyedben, nehogy meg is valósítsa!


Kérdezz rá, hogy miből tartaná el? Hol és hogyan képzeli az életét.

2016. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miből tartaná el? Se munkája, se végzettsége nincs. Semmije, amire épeszű ember gyereket vállal.
2016. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 voltam, amikor a párommal összejöttünk. Kb az első pillanattól kezdve éreztem hogy nekem ő az igazi. Egy év után előjött a gyerek téma is. De nyilván vártunk vele. Most 20 éves vagyok, 12 hetes terhes. Ti is várjatok még, minimum amíg a sulit befejezitek és dolgozni kezdtek.
2016. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is készen éreztem magam már 17 évesen. De volt annyi eszem, hogy ne szüljek a semmire. Most 21 éves vagyok, szakmával, 5 éves kapcsolattal, épp különköltözünk, már mindketten dolgozunk. Lassan jöhet a baba is. Nem bánom, hogy nem szültem tizenévesen, ettől függetlenül meg tudom érteni, milyen amikor szeretethiányos kamasz vagy. Az egyetlen kiutat abban látod, hogy ha szülsz egy gyereket, az legalább majd szeretni fog. A családjának többet kéne vele foglalkoznia.
2016. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

0 munkaviszonnyal? nem!! teljesen normális...

biztos mindene meglenne annak a babának... persze,hogy korai..gyereknek nem kell még gyerek.

2016. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!