Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Láttok még...

Terhes vagyok? Láttok még esélyt arra hogy megjöjjön? Szerintetek holnap már tesztelhetek? Vagy még várjak?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt, vagy tegnap kellett volna megjönnie, nem jött.

Előtte már 1héttel göcsölgetni szoktam, most nem görcsölök, csak szurkál meg feszül a hasam. Melleim egyre nagyobbak(kb 1hete), érzékenyek, fejem nagyon fáj, és sokat alszok(kb másfél hete), a hőm 37.1-37.5 között van. Azt hittem mensi lesz, mert volt az átlátszó folyás, majd szárazság, és mensi helyett fehérfolyás lett, ami azóta is tart, kb 5napja van. Cigitől meg undorodom, eddig napi fél doboz piros viceroy is kevés volt, most meg a szagát se birom(ez ezen a héten kezdődött)

Ciklusom 28napos, és a 11. nap körül voltunk együtt, akkor is megszakítással de utána nem sokkal vissza is tette. Nem hittem volna hogy terhes leszek, de nagyon rossz a közérzetem, szédülök is. Szerintetek mennyi az esély arra hogy terhes vagyok? Azt ne írjátok hogy TESZT, mert holnap tesztelek, csak már megöl a kíváncsiság, és tapasztalatokat, véleményeket várnék.


2010. ápr. 2. 13:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Szerintem igen nagy a valószinüsége, hogy terhes vagy. A megszakitás nem védekezés, különösen, ha utána még folytatjátok...

Az meg, hogy a ciklus melyik napján vagytok együtt, teljesen mindegy, mert bármelyik nap teherbe lehet esni, akár a menses alatt is.

2010. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
igen tudom, csak gondoltam leírok minden részletet:) egyedül a koromat nem írom le, mert abból más téma alakulna ki.. el nem vetetem azt úgyis tudom.
2010. ápr. 2. 13:59
 3/28 anonim ***** válasza:

Hát ez babagyanús.

Majd írd meg, mi lett...

2010. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
A hormonok gyakran "megtréfálják" az embert... Egyrészről a hímivarsejtek ráadásul kb. 3 napig élnek a női szervezetben, így ha a 11. napon voltatok együtt, akkor a 14. napon még vígan úszkálhattak. Másrészről viszont kevesen voltak a spermák, így kicsi az esély a megtermékenyítésre.
2010. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Megírom ahogy tesztelek, csak nem tudom hogy várjak e még pár napot vagy sem.
2010. ápr. 2. 14:02
 6/28 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindíg 50-50%az esély..akár meg is jöhet.Tényleg csak a jóisten tudja mi van:-DD

Na meg holnap a teszt!

2010. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
14.02-es vagyok újra. Ha már meg kellett volna jönnie, akkor a teszt kimutatja - elvileg. De hallottam már olyat is, hogy nem... Az emberi szervezet olyan kiszámíthatatlan...
2010. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
igen ezért nem tudom hogy teszteljek e, de jó lenne minél előbb megtudni, mert akkor elkezdem szedni a terhesvitamint.
2010. ápr. 2. 14:07
 9/28 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nem matek, de ha a 11. napon voltatok együtt, akkor legkésőbb a 14. napon fogant (vagy nem fogant) a baba, és ha most a 29.-30. nap van, akkor eltelt több mint két hét, ami elvileg elég kell hogy legyen a terhességi tesztnek.
2010. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

akkor jó holnap tesztelek, csak olvastam a teszten hogy nagy valószínűséggel mutatja csak ki az elmaradt mensi utáni napon, ebből gondoltam hogy nem valami erős tesztet sikerült vennem(x-epil, 25ös)


köszönöm az eddigi válaszokat, várok még további véleményt.

2010. ápr. 2. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!