Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Láttok még...

Terhes vagyok? Láttok még esélyt arra hogy megjöjjön? Szerintetek holnap már tesztelhetek? Vagy még várjak?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt, vagy tegnap kellett volna megjönnie, nem jött.

Előtte már 1héttel göcsölgetni szoktam, most nem görcsölök, csak szurkál meg feszül a hasam. Melleim egyre nagyobbak(kb 1hete), érzékenyek, fejem nagyon fáj, és sokat alszok(kb másfél hete), a hőm 37.1-37.5 között van. Azt hittem mensi lesz, mert volt az átlátszó folyás, majd szárazság, és mensi helyett fehérfolyás lett, ami azóta is tart, kb 5napja van. Cigitől meg undorodom, eddig napi fél doboz piros viceroy is kevés volt, most meg a szagát se birom(ez ezen a héten kezdődött)

Ciklusom 28napos, és a 11. nap körül voltunk együtt, akkor is megszakítással de utána nem sokkal vissza is tette. Nem hittem volna hogy terhes leszek, de nagyon rossz a közérzetem, szédülök is. Szerintetek mennyi az esély arra hogy terhes vagyok? Azt ne írjátok hogy TESZT, mert holnap tesztelek, csak már megöl a kíváncsiság, és tapasztalatokat, véleményeket várnék.


2010. ápr. 2. 13:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Írj mindenképp,mi lett az eredmény!Minden jót neked!
2010. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Megírom mindenhogy. Köszönöm.
2010. ápr. 2. 22:11
 23/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Irtam privit!Ird meg majd mi lett a teszt eredménye!

8hónapos kisfiú anyukája

2010. ápr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok, valószínűleg megfog jönni, mert a 25ös x-epil - lett.
2010. ápr. 3. 09:16
 25/28 anonim ***** válasza:
kiderült már hogy terhes vagy-e?
2010. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
nem hiszem, mert szerencsére meg jött
2010. ápr. 7. 22:26
 27/28 anonim ***** válasza:

Szia, végülis jobb ez így, te még bőven ráérsz arra, hogy kismama és anyuka legyél! Biztos tanultál ebből az esetből sokat. És biztos legközelebb mégjobban odafigyelsz majd a dolgokra. Előbb utóbb pedig úgyis átéled majd az anyaság minden csodáját!

Sok sikert kivánok neked a továbbiakhoz! Tanulj még sokat és ÉLJ!

2010. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Persze, így a legjobb. nem vetettem volna el, szerettem volna(mármint a gyereket, nem azt hogy terhes legyek ilyen fiatalon), de így azért jobb lesz, és igen ráérek én még bőven, és tanultam ebből. Köszi hogy írtatok:) Minden jót.
2010. ápr. 8. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!