Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Láttok még...

Terhes vagyok? Láttok még esélyt arra hogy megjöjjön? Szerintetek holnap már tesztelhetek? Vagy még várjak?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt, vagy tegnap kellett volna megjönnie, nem jött.

Előtte már 1héttel göcsölgetni szoktam, most nem görcsölök, csak szurkál meg feszül a hasam. Melleim egyre nagyobbak(kb 1hete), érzékenyek, fejem nagyon fáj, és sokat alszok(kb másfél hete), a hőm 37.1-37.5 között van. Azt hittem mensi lesz, mert volt az átlátszó folyás, majd szárazság, és mensi helyett fehérfolyás lett, ami azóta is tart, kb 5napja van. Cigitől meg undorodom, eddig napi fél doboz piros viceroy is kevés volt, most meg a szagát se birom(ez ezen a héten kezdődött)

Ciklusom 28napos, és a 11. nap körül voltunk együtt, akkor is megszakítással de utána nem sokkal vissza is tette. Nem hittem volna hogy terhes leszek, de nagyon rossz a közérzetem, szédülök is. Szerintetek mennyi az esély arra hogy terhes vagyok? Azt ne írjátok hogy TESZT, mert holnap tesztelek, csak már megöl a kíváncsiság, és tapasztalatokat, véleményeket várnék.


2010. ápr. 2. 13:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

szia

szem tesztelhetsz

a leirtak szerint nem tervezett baba ?

Fiatal lehetsz...16-17?

:)

2010. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Igen nem tervezett, el is hagyott a pasi, csak erre kellettem neki..17vagyok, mire megszületik(ha terhes vagyok) már 18 leszek. Még nem fogom neki megmondani, mert valószínűleg megverne. És ha lehet senki se oltson le azért amiért 17 vagyok!!
2010. ápr. 2. 15:37
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Az szép.Mármint h elhagyott.Nem oltalak én is annyi vagyok,nekem 8hónapos a fiam,csak nálunk annyi h mi az apjával 3éve együtt vagyunk.Majd most jönnek a lepontozások.

Hát akkor remélem nem vagy terhes,de ird meg amikor megcsináltad a tesztet

2010. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok, szoritok, hogy ne legyél terhes.

De ha mégis, akkor van, aki melletted állna - szülö vagy valaki?

2010. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Aki írta hogy 8hónapos a kisfia, szerintem pont ma olvastam a kérdésedet:) Gratulálok a babához!

Igen szerencsére van.

Szerintem már nem igen jön meg, mert nem érzem túl jól magam.

Privibe mesélnél nekem, hogy milyen így 17évesen anyukának lenni?

2010. ápr. 2. 16:26
 16/28 anonim ***** válasza:
Szia!! Lehetsz simán terhes azok a tüneteid!! Én 19 vagyok, de arra készülj fel, ha babás vagy és megtartod nagyon kemény lesz egyedül. Engem is egyedül hagyott a párom, mellettem vannak a szülők,de az nem ugyanolyan, mint amikor valaki úgy várja babáját, hogy mellette van a szerelme, és kap szeretetet meg törődést. Fel kell rá készülni, hogy nehéz egyedül, de ennek ellenére is csodálatos dolog:) Az a lényeg, hogy ne másra hallgass, hanem magadra és úgy dönts! Mert ha úgy veteted el, hogy valaki rábeszél, azt örökre bánnád. Ha van aki segítsen, akkor úgy meg nagyon jó lesz. Én is alig várom, hogy megszülessen a pici! Na sok sikert és írd le, hogy mi lett az eredmény!! 27 hetes kismami
2010. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
remélem nem vagy terhes.
2010. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy, és vállalod, nagyon bátor vagy! Egyedül nehéz, bele kell abba is gondolnod, hogy hogyan fogsz új apukát keresni a babádnak, hiszen 18 évesen nagyon fiatal leszel még ahhoz, hogy egy életre egyedül maradj. Anyagilag is át kell gondolnod az egészet. A 12. hétig van időd eldönteni, mit akarsz, de utána már nem. Nagyon fontos kérdés ez, hiszen két életről kell döntened.

Sok sikert kívánok neked, ha megtartod, erőt, egészséget és boldogságot kívánok neked!

21 hetes kismami

2010. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedvesek vagytok, jó hogy nem írtok olyat hogy 17évesen minek nekem a szex meg hasonlók.

Biztos hogy megtartom, ha elvetetném én abba belehalnék.

Abortuszra engem nem hogy rábeszélni de még erőszakkal se tudna elvinni senki se:)


Boldog babavárást, és jó egészséget kívánok Nektek.

2010. ápr. 2. 18:16
 20/28 anonim ***** válasza:
Holnap írd meg mi lett.
2010. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!