Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napos menstruáció utalhat a...

2 napos menstruáció utalhat a peteérés hiányára, ugye?

Figyelt kérdés
Sajnos ez nem az első ilyen hónapom, hanem már a sokadik. Megjön időre, van egy erősebb nap, másnap gyengül, estére szinte meg is szűnik. 3.-4. nap még lehet egy kis pecsételés, barnázás, de valójában ott már nincs igazi vérzés. Most például tegnap délután óta nem volt semmi, és ez a 3. napom... Régen - ha visszaemlékszem - nem ilyen volt, ez idővel alakult így. Ha őszinte akarok lenni, jó sokáig elég is egy doboz tampon, mert minden hónapban csak pár darabot használok el. Kezdek aggódni. Először azt hittem, ez a korral jár, a 29-et töltöm idén. Viszont már azon kattogok, mi van ha ez miatt nem tudok majd teherbe esni? Ugye lassan aktuális lenne nálunk a téma, még ha most azonnal nem is. Mi van, ha már nincs is peteérésem? Vagy talán túl vékony a méhnyálkahártyám? Szerintetek mindenképp menjek ezzel orvoshoz? Mennyire természetes 30 éves kor körül az ennyire gyenge menstruáció?
2016. márc. 12. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
En evekig orultem, hogy bibí, nekem csak 2-3 napig van meg a menzeszem. Aztan, a vetelesem utan kiderult, hogy ez azert van, mert gyorsan alvad a vérem. :/ Peteérés viszont mindig volt, a masodik terhesseg is gyorsan osszejott es kezeles mellett meg is maradt.
2016. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!