Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, csak a...

Babát szeretnénk, csak a menstruáció zavarom van. Eddig ez még nem fordult elő velem. Amióta tervezzük azóta van, ha valaki hasonló problémával találkozott az kérem segítsen?

Figyelt kérdés
Ha meg is jön akkor is 1, 2 napig tart nem a megszokott, és nem abban az időben amikor kellene hanem késik heteket, ilyenkor persze nagy az öröm h terhes vagyok. Mikor elmegyek az orvoshoz közlik h sajnos nem.Mikor utoljára voltam kaptam gyógyszert amitől meg jön(t) de most sem olyan mint mielőtt nem volt semmi problémám,SEGÍTSETEK!!!!!!
2010. ápr. 2. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg előtte gyógyszert szedtél?Az szokott bekavarni!Nálam ez történt.Mindenképp ajánlatos lenne egy hormonvizsgálat,hogy mi lehet a probléma.Én 8 évig szedtem gyógyszert,már több mint 1 éve abbahagytam,de még mindig rendszertelen,most kaptam teát ciklusrendezésre meg peteérésem se volt.Már 1 hónapja iszom a teát és legutóbb már 32 napra jött meg.:)Szóval szerintem orvos,és hormonvizsgálat és egyéb vizsgálat,hogy minél hamarabb sikerüljön a baba!Minden jót neked!Sok sikert!
2010. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amióta menstruálok, mindig 27 napos ciklusaim voltak, óramű pontossággal érkezett. Nyár elején hagytam abba a gyógyszert, utána sem történt semmi változás. Decemberben elhatároztuk, hogy belevágunk a babaprojektbe. Januárban még rendesen megjött, azóta napokat-heteket (legutóbb 8 napot) késik, s mindig azt hiszem, hogy "na végre". De nem. Ráadásul az 5-6 nap helyett a múltkor 3 nap barnázásom volt csak, utána 2 nap vérzés, és most is 2 nap véres folt, ma indult meg rendesen, de nem úg, ahogy korábban, mikor még rendszeres és állandó olt, hanem sokkal "véresebben", világosabban. Sokan vannak itt hasonló problémával, ez a február-március-április nagyon sok ilyen kérdést hozott, lehet, h csak az időjárás-változás miatt van, írták többen. Hát nem tudom, de elmúlhatna végre mindannyiunknál :)
2010. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen szedtem gyógyszert de csak két hétig előtte 5 év ig nem.De így be tudott volna zavarni a gyógyszer. Le írnád a tea nevét amit iszol. Mert ami gyógyszereket én már kapta kikészítette a gyomrom! Nem akarom magam mérgezni!
2010. ápr. 4. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Palástfű-cickafark tea!Nekem rendezte a ciklusom!És most már érzem a peteérésem is!:)
2010. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!