Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Min múlik hogy napi 1 vagy...

Min múlik hogy napi 1 vagy napi 2 clostit ír elő az orvos?

Figyelt kérdés

Több kérdést is visszaolvastam, volt olyan akinél napi 1-et rásegítésnek írtak, mert volt peteérés, de kellett még plusz egy kis segítség, a kettőt pedig ott ahol nem nagyon volt peteérés. Viszont találtam több olyan kommentet is, ahol volt peteérés és először napi 1-et kellet szednie, majd mivel sikertelen lett a ciklus a következő hónapban napi 2-őt... De így nem stimulál túl?

Ezt azért kérdezem, mert túl vagyok a egy clostis hónapon (napi 1-et kellett szednem) ami sikertelen volt, most jön a következő, de nekem most is napi egyet írt elő a doki.... Van így esély a babára?



2016. márc. 13. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt, hogy sikeres-e a clostys hónap nem kizárólag a baba megfoganása jelzi, hanem a tüszőérés, növekedés ritmusa is. Nekem napi 3 szem kell, hogy a 15. napra érjen be a tüszőm. Korábban ez a 17-18 körül volt, ha éppen volt. Gyógyszerrel stabilizálták a tüszőérést, és így tudják jól kiszámolni a repesztés idejét is. Mi most inszemelünk, szóval pontos vagyok, mint egy óramű.

A túlstimuláláskor a tüsző túl gyorsan, túl nagyra nő, nem reped meg, ciszta lesz belőle. Ha a gyógyszer adagot ciklusról ciklusra növelik és figyelik ultrahaggal, akkor láthatják a fejlődés ütemét és ebből állapítják meg, hogy mennyi gyógyszer kell neked.

2016. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!