Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy állapotos vagyok?

Létezik, hogy állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
Kb. 9 hete lefeküdtem a barátommal. Menstruáció utáni pár napon belül. Védekeztünk de szex utáni menstruációm nagyon gyenge volt. Sőt szinte meg sem volt. Megnyugtattam magam hogy az mensi de azóta megint eltelt egy hónap és már 4 napja meg kellett volna a következő menzeszemnek jönnie de semmi. Tesztet mèg nem vettem meddig várjak a menzeszre? Azért sem aggódtam eddig mert diétázok attól is kimaradhat de most kicsit beparáztam. Első szex volt a barátommal. És azóta nem feküdtünk le, sőt már együtt sem vagyunk. Mi legyen? 17 lány

2016. márc. 15. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet.
2016. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ne várjak még hátha megjön?
2016. márc. 15. 17:17
 3/20 anonim ***** válasza:
Kicsi esélyét látom, szerintem inkább a diéta zavar be, de pár száz forintért tudsz tesztet venni, nem veszítesz vele semmit.
2016. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha rendesen védekeztetek,akkor kizárt a terhesség.De ha felmerül a terhesség gyanúja(kiszakadt a gumi stb),akkor nem érdemes sokat várni,mert kicsúszol az időből.
2016. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Holnap veszek tesztet. Mindegy milyen márka?
2016. márc. 15. 17:26
 6/20 anonim ***** válasza:
majd ird meg az eredmenyt, h mit mutat a terhessegi teszt.
2016. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jól van. Nagyon félek hogy mi lesz.
2016. márc. 15. 17:36
 8/20 anonim ***** válasza:
mindegy milyen márkát veszel, nem éri meg a nagyon drága, 9 hét után a legolcsóbb is kimutatja.
2016. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jol van 😯😯
2016. márc. 15. 17:59
 10/20 anonim ***** válasza:
Én hallottammár olyanról, hogy pár hónapig menstruált a nő, ha teherbe esett, csak kevesebb volt neki, és rövidebb ideig tartott... Remélem nálad nem így van, de biztos ami biztos, holnap mindenképp tesztelj!
2016. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!