Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek állapotos vagyok?...

Szerintetek állapotos vagyok? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Jó pár napja észre vettem h sűrűn rosszul vagyok (szédülés, hányinger) át tudnám aludni az egész napot ha lehetne.. Nagyon kívánom a fűszeres ételeket és ami nagyon furcsa h olyat kívánok amit kb 5-6 éve nem szeretek éhség rohamok jönnek rám híztam 2 kg föleg hasra ciccieim nyilalnak, a hasam fájogat. És a legdurvább az egészben hogy negatívak a teszteim.. Mitől lehetnek akkor ezek a tünetek?? ( bocsi a kis regényért)
2015. szept. 24. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha neked jó pár napja ilyen erős tüneteid vannak, a tesztnek is mutatnia kellene.
2015. szept. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem bebeszeled magadnak
2015. szept. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor kéne megjöjjön? Késik már? Amúgy amiket leírtál mind lehet PMS tünet vayg cska simán bebesézlés.
2015. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már 20-án kellet volna megjönnie.. Igen èn is gondoltam rá h biztosan be beszélem csak magamnak.. De érdekelne h vki volt e ïgy h negatív a teszt de később kiderült h mégis állapotos..
2015. szept. 25. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!