Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Telefonálhatok a nőgyógyászomnak?

Telefonálhatok a nőgyógyászomnak?

Figyelt kérdés
Hétfőn reggel csináltam egy tesztet ami pozitív lett, bár némi kételyem volt hiszen halvány volt a csík 🙈 Ma reggel már nem apróztam el , mindjárt kettő tesztet csináltam. Szintén pozitív, mind a kettő , de halvány mind a kettő csík ! Mivel még nem voltam terhes sosem , így nem tudom mennyire kell ennek a csíkocskának sötétedni Előre is köszönöm a válaszokat 😘✋🏻
2016. márc. 16. 05:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegy mennyire sötét, a két csìk az két csìk. Most vàrsz még kb 2-3 hetet és mehetsz nőgyógyàszhoz.


Telefonàlhatsz neki. Csak most még nem fog tudni mondani semmit. Max elküld vérvételre. Uh-n pedig vagy felritkulàst làt a méhfalon a méhnyàlkahàrtyàn vagy talàn làt petezsàkot,de babàt még biztos nem. Azt menstruàciótól szàmolva a 6-7. héten làthat, szìvműködést a 8. héten. Persze ez függ a megtermékenyülés időpontjàtól is,ha előbb volt akkor előbb làtszik,ha később,akkor később làtszik.

Tehàt legkoràbban 5hetesen érdemes menni,de ha nincs panasz vagy előzmény akkor ràérsz kb a màsodik kimaradt mesi környékén menni. Addig is vitamin,folsav,nyugalom.

2016. márc. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) akkor várok még picit az orvossal. Január 18.-ÁN menstruáltam utoljára , persze augusztusban abba hagytam a gyógyszert , azóta nem még nem állt be rendesen a menstruálciom .
2016. márc. 16. 05:43
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Akkor viszont már a kilencedik hétben vagy. Nekem január 17.én volt meg utoljára és már februárban feltünt,hogy késik. Neked miért nem? És igen, már kellett volna látni a nőgyógyásznak.
2016. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szivesen,ha jan 18tól szàmoljuk akkor most hétfőn voltàl 8 hetes. Érdemes lenne most elmenned orvoshoz,mert ha nem àllt be a ciklusod,akkor a mesid nem fix kiindulópont a terhesség korànak megàllapìtàsàhoz és ilyenkor minél koràbban mész annàl pontosabban meg tudjàk mondani a baba méretéből a heteket. A 12. hétig kb ugyanúgy fejlődnek.

Ha 8 hetes vagy mesi szerint akkor a fogantatàs kb januàr utolsó napjai,februàr első hete,azaz màr februàr közepén pozitìvat tesztelhettél.

Ha ez nem ìgy volt és csak most lett pozitìv,de előtte voltak negatìv tesztjeid,akkor most kb 4-5 hetes lehetsz,ami azt jelenti,hogy februàr elején- közepén volt a fogantatàs.

Talàn ìgy be tudod lőni,hogy mikor voltatok együtt.


De mivel ez nem egy sablon helyzet,jobb ha előbb mész dokihoz.

2016. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma 7re kaptam időpontot ! Köszönöm a válaszokat 
2016. márc. 16. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!