Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most hogyan tovább nincs...

Most hogyan tovább nincs gyógyszerem?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom és ideges vagyok, a saját hibám miatt! Progeszteron bogyomat nem tudtam be venni mert el utaztunk és sajnos a szállodában maradt, gyógyfürdőben. Tegnap barnàztam és ma kicsit hajnalban, azóta semmi. És pont a 20-21 ciklusom napján. Most mit tegyek? Mitől barnàztam? Szégyellem magam az orvosom hogy mit szólna?

Van esély így még a hónapban tesztelni?24. Nem várom a menstruációm.

Nagyon nagyon szépen köszönöm a választ.


2016. márc. 16. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
mit szedsz és merre laksz? nekem kimaradt 1,5 doboz utrom, pesti vagyok, szívesen neked adnám el tudnál érte jönni és persze ha az jó
2016. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én felhivnam az orvost, iratnék mást. Emberek vagyunk.
2016. márc. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves első válaszoló! És köszönöm szépen. De külföldön vagyok itt nem igazán írják fel! Fel hívni az orvosom fel tudnám, hogy hogyan tovább, de mire haza érünk lehet késő. Tudnátok segíteni valami tipp miért barnàztam másfél napig? Már nincs mintha nem is lett volna! Ha azért mert meg vonás vérzés lett volna szerintem akkor rendesen menstrualtam volna nem? Valaki légyszíves.
2016. márc. 17. 06:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért barnáztál, mert nem vetted be.
2016. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, hát akkor sajnos nincs remény babára? Az én esetemben?
2016. márc. 17. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!