Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az eselye,...

Szerintetek mennyi az eselye, hogy az egyik petezsak felszivodjon?

Figyelt kérdés

4-5 hetes Uh ezt mutatta.mit gondoltok felszivodhat a kicsi a 8h Uh ig?vagy esetleg kesobb??

[link]



2016. márc. 18. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:

%-os arány nem tudok mondani.

Nálam 3ból kettő felszívódott.majd a következő terhességnél is kettőből 1 felszívódott.

2016. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vhol azt olvastam, h 20%, de h igaz e....
2016. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Enis tobb helyen olvastam mar,hogy feszivodhat egeszen a 12.hetig.az Uh alapjan nekem eleg nagynak tunik a ket petezsak kozti különbség.ezert kerdeztem,hogy mire szamihatok a kovetkezo vizsgalatnal.

Elso neked mekkora volt a petezsakok kozti meretkulonbseg?

2016. márc. 18. 11:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen ertelek. A kicsi=petezsak? Vagy az embriora gondolsz? Nekem kettobol egy felszivodott, az elso terhessegemnel meg kilokodott a petezsak.
2016. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a kep,fent is belinkeltem,lehet nem vetted eszre.2petezsak van,egyik kisebb,masik nagyobb.a kicsi = a kisebb petezsak.

2016. márc. 18. 11:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szia,


első vagyok.

Nekem 3 különböző méretű petezsákom volt :D a legkisebb szívódott fel a leghamarabb,majd a középső és végül a legnagyobb méretűből fejlődött a kisfiam. a középső petezsák egészen a 12.hétig megvolt, majd kinyomódott a placenta szélére és felszívódott.vérzéssel egyáltalán nem járt.

a 2.ikerterhességnél alig volt különbség a petezsákok között, de csak az egyikben lett embrio és az is elhalt 9. hetesen sajnos.


az uh képed alapján nem olyan hatalmas a különbség a petezsákok között.a 2. ikerterhességnél nekem az egyik benyomta a másik falát és ezért is tűnt kisebbnek.lehet nálad is simán ez,mert nem lehet tökéletesen egy keresztmetszetben ábrázolni a kettőt. viszont ha mindkettőben megjelenik az embrió akkor jó esélye van, hogy megmarad mindkét pici :)

mindenképp írd majd meg mi lett veletek :)

2016. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet en reagalom tul a meretkulonbseget,de nekem kicsikene tunik a kisebb petezsak.igaz,ennel jobban nem is ertek hozza,elso terhesseg,hasonlitasi alapom nincs.jovo honapban megyek ujabb vizsgalatra,majd jelentkezem az eredmennyel :-)
2016. márc. 18. 16:20
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok,ha meg valaki olvassa,akkor ahogy igertem megirom a mai eredmenyt.mindket petezsakban fejlodott embrio,de sajnos a kisebb petezsakban levo megalt a 6.heten a fejlodesben,az mar felszivodofelben van.a masik picur ma 8hetes,lattam a kicsi szivet es hallottam is dobogni :-) felemelo erzes volt,meg akkor is ha nem lehetett egeszen felhotlen a boldogsagom.
2016. ápr. 7. 22:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnalom, ami tortent es boldog babavarast!
2016. ápr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!