Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most pozitív vagy negatív?...

Ez most pozitív vagy negatív? Vagy száradási csík?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt csináltam ezt a tesztet az esti órákban mert nem tudtam már várni reggelig.

Először azt hittem negatív nem figyeltem meg jól, majd de később vettem észre a halvány csíkot a T betűnél.

Azt tudni kell hogy SOHA nem szokott fájni a mellem viszont kb. 3 hete a mellbimbóim megduzzadtak és érzékenyek lettek majd egy 3 napja már az egész mellem néha fáj. Olyan izomláz szerű fájdalmat érzek...

A mensimnek kb. hétfőn-kedden kellett volna hogy megjöjjön. Derekam is fáj, de ami furcsa hogy keménynek érzem a hasam alját és mikor leülök néha belenyilaló fájdalmam volt napokon keresztűl, de ez már elmúlt.

1 hete megjön érzésem van de semmi csak tejszerű fehér folyás....

Itt a kép tesztről:

[link]


Most ez pozitív vagy mivel nem figyeltem meg időn belül és félretettem netán száradási csík? Mert ilyenről is olvastam....

Kedd reggel csinálok egy reggeli első vizelet tesztet és megyek dokihoz is de addig örülnék egy pár tanácsnak/ tippnek/ segítségnek


23/L

Ui.: A párommal nagyon örülnénk ha baba lenne :)

Igaz nem tettünk érte de nem is voltunk ellene :)



2016. jan. 30. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez nem száradási csík. Amikor én teszteltem, akkor első ránézésre egy csík volt, félre is tettem. Pár perc múlva néztem rá, akkor egyértelműen ott volt a második csík (halványan, de nem nagyítóval kellett nézni). Másnap a biztonság kedvéért megnéztem egy másik teszttel, akkor már nagyon erős volt a második csík. Most 7 hetes vagyok.
2016. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív.
2016. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az én második csíkom picit erősebb volt, de esedékes mensi napján csináltam.
2016. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ezek a kazettás tesztek nekem nagyon sokszor kamucsíkosak voltak. Csinálj egy nmásik fajtát.
2016. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedd reggel megcsinálom a tesztet...de annyira félek tőle.

A párom annyira örül neki mi van ha negatív lesz.... :(

Én is szeretném és bízom benne hogy ez egy babás pozitív csík jel :)

Köszönöm az eddigi válaszokat

2016. jan. 30. 22:35
 6/17 anonim ***** válasza:
Sztem +
2016. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm :)
2016. jan. 30. 23:10
 8/17 anonim ***** válasza:
Pozi, sztem egyértelmű. Egy száradási csík olyan egész halvány, ki kell nézni a szemedet, ezen meg nem, de azért hozzáteszem, találkoztam már olyan teszttel, ami idő után mindig pozi lesz. Nincs ügyeletes patika a közeledben? A doki ebből kedden még semmit se fog látni, jellemzően 1000 hcg fölött látszik a terhesség uh-n, az meg már azonnali erős második csík. Én doki helyett (v mellett) inkább tesztet ismételnék.
2016. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Gratulalok, szerintem ez pozi.! :) Kedden írd majd meg az eredmenyt.!
2016. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Szerintem is pozitiv! :) Gratulalok!
2016. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!