Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is száradási csik?

Szerintetek is száradási csik?

Figyelt kérdés

[link]


Időn túl jött ki, de 1 órán belül. Élőben mintha halvany rozsaszin lenne. Müllerben vettem a tesztet, Duchesse a neve. Igaz, még csak 10. dpon vagyok, de ilyenkor már szoktam rózsaszinezni, meg barnázni, és eddig semmi. A melleim nagyon fájnak, mintha be lenne gyulladva mindkettő. 13-14. dpon szokott megjönni.



2016. márc. 18. 11:16
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
9-es! Mielőtt egy csoportba lépsz, elolvasod a szabályokat. Ez ilyen egyszerű. De oké, nem tudtad! Rendben, elfogadom. És mivel amúgy is eléggé ideges vagyok a saját tesztem miatt, persze ez olyan kiváncsi idegesség inkább, így mérgemben valamivel cukkolni akartalak! És a körmeid piszkosnak találtam a képeden. Ennyi! Lehet, nem volt szép tőlem.. Kiegyezhetünk 1-1 ben. Részemről téma lezárva.
2016. márc. 18. 12:55
 12/32 anonim ***** válasza:
26%
Rendben, köszönöm, és elnézést! Próbálj meg egy negatív fotót készíteni a tesztedről, azon már látszik, amit mi innen még nem! Sok sikert!
2016. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem negativban is látszódna, itt most nem is az a kérdés, hogy látszódik-e, hanem, hogy vajon baba miatt, vagy tényleg csak az az idegesítő szemtelen száradási csik :)
2016. márc. 18. 13:12
 14/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked pedig a jelek szerint boldog babavárást! Amúgy van valami tüneted? Nekem csak az erős mellfájás, és nagyon erősen erzem a szagokat. Nem vagyok rosszul tőlük, csak kb olyan erős lett a szaglasom, mint egy kutyának :)
2016. márc. 18. 13:14
 15/32 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nagyon feszül a mellem, olyan furi nyomás érzés a derekamnál, meg a hasam alján, de nem olyan mit amikor meg akarna jönni, mert akkor le akar szakadni az egész alsó felem :-), kv-t inni 3 hete nem tudok, a szagától fordul egyet a gyomrom, és piszok álmos vagyok 6-7 óra alvás után is :D, 4 negatív tesztem volt eddig! Ma lett nagyon halvány, nekem az ovulációs naptár ezek szerint jól belőtte a dolgokat :-), te használsz ilyen naptárt?
2016. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Én ovutesztet használok csak, az 11 napja volt pozitív, tehát ebbol igy számolom, hogy ma vagyok a 10. napon ovu után. A naptár nekem későbbre tette az ovum, de a teszt mutatja, hogy mikor várható kb.
2016. márc. 18. 13:45
 17/32 anonim ***** válasza:
75%

#4 szerintem egyaltalan nem pofatlansag,hogy feltetted ide a te teszted!

Mi lenne,ha ti is kicsit kedvesebben fogadnatok? Mekkora nagy magaslovon ulo emberek vannak itt! Foleg,h irta most van itt eloszor...

Egyebkent igen,szerintem latszik a masodik csik a teszteden!


Kerdezo neked viszont semmi! Nem mellesleg "Időn túl jött ki,de 1órán belül." Mi lenne,ha te is az helyett,h le pofatlanozol mast,olvasnal betegtajekoztatot? Idon tul a tesztet ki kell dobni,mert akkor mar nem ertekelheto! Magyarul dobd ki,a teszted,mert ez a halvany szurke csik is idon TUL jott ki!

Inkabb kedvesnek,toleransnak segitokesznek kellene lenni a masikkal szembe es olvasni tanulni,nem magaslorol dumalni.

2016. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla, hogy ilyen magas a lovam :) :)


Amúgy igazad van, nem kellett volna leorditanom a fejét szegénynek, de már megbeszéltük. Alapból nem vagyok egy harcias természet, de van, hogy "elgurul a gyógyszerem". Bár úgy látom, hogy ezzel a problémával nem vagyok egyedül, mert a te stílusod sem volt éppen a legkedvesebb. Amúgy láttam, hogy más kérdéséhez is odatette a képet, aki az én kérdésemhez is, ezért gurult a bogyóm...


Az pedig, hogy mikor nézegetem a pisis tesztemet, az én dolgom, és kérdezni is szabad, szerintem. És ha elolvasod a szabályokat, illik a kérdésre válaszolni, és nem pedig leoltani a kérdezőt! Nyilván megvan az oka, hogy miért tettem fel a kérdést!


További szép estét kívánok!!!!

2016. márc. 18. 19:34
 19/32 A kérdező kommentje:

Amikor kommentet írsz, az első szabály, hogy Ne OFFolj! Elég vastag betűvel van kiírva.... És látható vegig, míg írod a kommentet :) A Ne menj béke felesleges vitákba is vastag betűvel van. Bemásolom:



Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik! Ha valaki nyomdafestéket nem tűrő hangnemben válaszolt neked, akkor inkább jelentsd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-n, mint hogy magad próbálod megoldani a helyzetet, és magad is minősíthetetlen hangnemben kezdesz társalogni!

Fenntartjuk a jogot, hogy kommentedet (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

2016. márc. 18. 19:38
 20/32 A kérdező kommentje:

És: Nem én pofatlanoztam le a nem ide illő kommentelőt :)


Na, mostmár kiírtam mindent magamból!


Ha érdekel valakit, később is tesztelek, és jövök majd az eredménnyel


Csóközön!!!

2016. márc. 18. 19:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!