Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves kismamák, anyukák ez...

Kedves kismamák, anyukák ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés
A tapasztalataitokra lennék kiváncsi. Párommal március 4.-5.-6.án voltam együtt, ovulációm 7. volt a menstruációm utolsó napjától számitva a 6. napon, tehát közelt se félidőben, de mindíg határozottan érzem sajnos olyankor igencsak fáj az oldalam, van hogy mindkettő. Már az zavarba ejtett, hogy így esetleg teherbe eshetek e, hogy nem pont azon a napon voltunk együtt, viszont kb 5 napra rá a munkahelyemen irdatlan rosszul lettem, szédülés, majdnem ájulás és brutális émelygés, estére pedig a hasam is elkezdett szurkálni de az is bitang módon. Kb 4 napig szurkált majdnem egyhuzamba, a rosszullétek azota mindennaposak, főleg késő délután és este jön rám. Sajnos néha már a lavorral alszok annyora rosszul vagyok. Most az ovulációtól számitva a 11.-12. napon lehetek, vettem egy x-epil márkájú tesztet amibe kettő van, az egyik sajnos sérült volt, használhatatlan volt, a másik pedig full negatívat mutatott. Azt hittem ienkor már halványan de mutat valamit, de ez teljesen nulla. Cici feszülés nincs, csak ez az minden napos szédülés meg hányinger, amugy egész nap jol vagyok kutya bajom,de délután brutális. Jah és hőemelkedésem is van, emelett állandóan fura ízű a szám ami nagyon idegesít mert hiába mosok fogat nem múlik. Mit gondoltok ez most terhesség?

2016. márc. 18. 16:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah a nem várt havi első napja 22.-23.
2016. márc. 18. 16:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy baba vagy kis alien.
2016. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó esélyeid vannak. Két nap múlva tesztelj újra! Szorítok! Majd írd meg:))
2016. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!