Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos rosszullét, émelygé...

Folyamatos rosszullét, émelygés, hányinger ellen van valami jó tippetek?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8 hetes, és már vagy 2 hete szó szerint egész nap rosszul vagyok, nagyon nehezen bírom már.

Mit lehet tenni ellene?

Gyógyszert nem szívesen vennék be.



2014. aug. 28. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Kitartás.

Többször egyél, igyál pár falatokat, és a patikában kapható Salvus vizet próbáld ki.

2014. aug. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Joghurt. arra figyelj, hogy abban a pillanatban reggel mikor éhes lennél, akkor egyed és akkor ki tudod védeni legalább 3-4 órára a hányingert.
2014. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én fekete Halls cukorkával tudtam segíteni rajta. :) Kitartás, nem tart örökké! :)
2014. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 14. hétig tartott ez, totál kikészültem a végére.

Nekem a hideg naracslé, hideg kóla, hideg sprite segített. Tudom, hogy nem pont ezek a megfelelő italok terhesség alatt de nem is ittam egész nap ezeket. Kis cukorkák, negro, Maoam stb.. is segített. Enni alig bírtam, inkább szendvicsek estek jól, semmi főtt étel, csak ha nagyon a fogamra való volt.

2014. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen vitamint szedsz? Én gyömbérrel enyhítettem és rágcsáltam mindig.
2014. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az segített, hogy mikor felkeltem rögtön ettem valamit. Jobban is lettem. Csak keveset tudtam enni, inni viszont sokat kell! Próbáld meg hogy hideget iszol, esetleg egy kis jeget is tehetsz bele. Nekem személy szerint sokat segített nagyon!


33hkm

2014. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ágyad mellett tartsál kekszet és mindjárt egyél, úgy hogy még nem keltél ki az ágyból.

Joghurt, kóla, narancs, banán, gyömbér kinek mi válik be. Nekem volt két olyan hetem amikor szó szerint csak háztartási kekszen éltem.

2014. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy látod, mindenkinek más, ezt neked kell kikisérletezni, hogy neked mi segít.
2014. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2014. aug. 29. 07:50
 10/10 anonim válasza:
Tudom, nem mostani a kiírás. Én úgy tudom, hogy gyömbért nem szabad enni, bármelyik formájában mert vetélést okoz. Ha jól tudom?
2015. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!