Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem lettem terhes?

Miért nem lettem terhes?

Figyelt kérdés

A pàrom bennem ment el múlt hónapban viszont akkor voltunk együtt amikor màr èpp el múlt a menstruàcióm ès màr csak barnàzàs volt.

Viszont most csinàltam 4 tesztet ès negatìvak lettek ès ma meg is jött.



2016. márc. 22. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
És szerinted ezt itt meg tudja bárki is mondani?????
2016. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kitty12345 ***** válasza:
Nem törvényszerű hogy azonnal sikerü teherbeesni az első nekünk a 3.nem védekező hónapban jött össze most pedig szept óta próbálkozunk a babával
2016. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
menstruáció után voltatok együtt??
2016. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Talán,mert nem volt peteérésed????

Nem tudom,csak kérdezem...

Amúgy vágod,hogyan készül a gyerek vagy csak azt hiszed,ha bedugják és telibevernek,akkor máris terhes leszel???

2016. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pár pont a megfelelő időpontban van együtt, akkor is kb. 20% az esélye a teherbeesésnek. Egyetlen alkalomból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.
2016. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsi rá az esély, hogy pont mensi után volt peteérésed. Ez általában középidőben van. Ha nem 28 naposak a ciklusaid, akkor a nemvárttól számolj vissza 14 napot, és kb akkor van peteérésed! Tehát: peteérés után 14 nappal jön meg a mensi, az előtte lévő idő lehet hosszabb-rövidebb...(a 14 nap sem szentírás, de kb 95%-ban így van). Remélem segítettem! Ha van még kérdésed, írj nyugodtan, szívesen válaszolok :)
2016. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:DDD mert nem úgy álltak a csillagok, és nem volt peteérésed. Vagy volt peteérésed, de a párod ivarsejtjei nem termékenyek. ÉS még sorolni lehetne...
2016. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elöbb olvass utánna a dolgoknak mert nemvagy tul felvilágosult.
2016. márc. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!