Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe vérzés 21. napon,...

Enyhe vérzés 21. napon, mennyi vagy más?

Figyelt kérdés

Udv. Szokatlan h 21. napon enyhe vérzés de ébredtem, progeszteron krémmel és baratcserjet beállítva 28 napos a ciklusom. Babazni akarunk :) halottak olyat h beagyazodasnal lehet enyhe vérzés. Viszont megtermékenyítés után baratcserjet szigorúan abba kell hagyni. Ha esetleg utóbbi lenne mikor lehetne tesztelni? Párommal minden nap voltunk együtt így ha sikert is volna nem tudom hány napja. Vagy a vérzés később jelentkezne?

Ha valaki tud adni tanácsot megköszönöm :) 24/N


2016. márc. 24. 05:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a beagyazodas miatt volt az enyhe verzes, akkor a verzest koveto 3. napon tesztelj egyet. De csak akkor, ha nem felsz kulonosebben a negativ eredmenytol es a tesztet sem sajnalod ra. De reggeli vizeletbol megprobalhatod. Ha nem beagyazodas volt, akkor valoszinuleg negativ lesz, de meg az sem jelenti azt, hogy kesobb nem lesz pozitiv. Szoval lutri az egesz, de attol bajod nem lesz, ha megnezed.


De szerintem attol sem lenne semmi baj, ha a baratcserjet csak a nemvart napjan hagynad abba, ha terhes vagy.

2016. márc. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy tudom a csendet azért kell abbahagyni mert megjön tőle és vetélést okozhatta. A cimben amúgy mensi* vagy más? Csak telefon atjavitotta:/ nem vettem észre bocsanat, koszonom a gyors válasz :)

Neten vettem nagy mennyis gben teszteket ott 200ft/db kiderül koszi a választ akkor vasárnap próba :) fel ev e próbáljuk túl vagyok a szomorkodason :) koszi :)

2016. márc. 24. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!