Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj lehet a progeszteron...

Baj lehet a progeszteron szintemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok

ovu után mindig elkezd fájni 2 oldalt a mellem, es azt olvastam,hogy ez a progi szinttel függ össze. Barnazasom nincs, a menzeszem altalaban 26 napra szokott megjonni..mas tunetem nincs ami arra.utalna h valami baj lehetne..

a.hőgörbem szinten azt tamasztja ala h a progi szinttel nincs baj(marmint hogy ovu utan szepen emelkedik a hőm..de azert belinkelem, vetnetek ra egy pillantast?


[link]


2016. márc. 24. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értek a hőhöz, de ha progeszterongondod lenne, akkor pecsételnél menzesz előtt jó pár nappal. Szerintem ne foglalkozz ezzel, nincs ilyen gondod.
2016. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, tojásfehérjés nyák nem ovu után szokott lenni, és az ovuteszted akkor már negativ volt? Plusz, másnap valamennyit emelkedni kellene a hőnek tudtommal. Nem tudok túl sok érdemi tanácsot nyújtani, de nekem ovukor jóval alacsonyabb,(36,1) , aztán lépcsősen emelkedik, de pár nappal utána 36,9.
2016. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nehezen esel teherbe? Mert akkor nemcsak a progi lehet ám a bűnös, hanem még ezernyi dolog, meg persze a szimpla véletlen is.


A progigond jeleiről: nekem a vetélésnél derült ki a gond, 17 éve szabályos 28 napos, barnázásmentes menzeszeim vannak/voltak.


szerintem ha érdekel a téma, nyugodtan lehet kérni egy 3. és 21. napi vérvételt, és abból kiderül. ha sürgős, magánlaborban is lehet, beutaló nélkül.

2016. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az ovu, az első negativ nap a pozitiv teszt utan..ovu napjan voolt nyakom es masnap mar eemelkedett a hőm 😊
2016. márc. 24. 19:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazabol tavaly juli ota probalkozunk..a paromnal vtak gondok..herevisszerrel mutottek novemberben..utana elvileg 3 honap a spermium ujratermelodesnek..ez februarban jart le..ha majusig nem jon ossze akkor enis elmegyek dokihoz
2016. márc. 24. 19:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, még sosem ovuteszteltem. :) Sok sikert!
2016. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2016. márc. 24. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a hőddel! Ovu után 4 tizedet kell emelkedni. Nálad ez meg is van de ezt te is tudod. Progi hianyod nincs! Az nekem van.... menzesz előtt egy hétig barnázok. Ezért nálam meg se tapad a baba.. egyszer sikerült de nem maradt meg. Na ez a progi hiány ami egyébként hőből nem szűrhető ki. Nekem majdnem minden hónapom gyönyörű babás görbe.. e hónapban még beágyazódasi hőesés is megvolt.. aztán jött a barnázás. Most kezdem ovu utan az utrot! Na ha neked ilyen problémáid nincsenek akkor lehetőleg ne aggódj! :) sok sikert!
2016. márc. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen csak az ovutol mesiig tarto mellfajdalombol gondoltam hogy esetleg baj lehet a progi.szinttel
2016. márc. 25. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!