Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy teherbe estem?

Lehetséges, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Fontos megjegyeznem, hogy fogamzásgátló tablettát szedek, de az utóbbi hónapban rendkívül rendszertelenül sikerült szednem, volt, hogy be sem vettem inkább, talán kicsit szándékosan, de ez más téma. A lényeg, hogy párommal töltöttem a hosszú hétvégét ami bizony elég hosszú volt :) sajnos távkapcsolatban élünk. Az utolsó együtt töltött két napon kimaradt a tabletta, vagy csak sokkal később sikerült bevennem. A hétvége után rögtön elkezdtem vérezni, de nem volt ideje a menstruációnak, de csak a kihagyott tabletta miatt lehetett, bár gyanús, ugyanis máskor is felejtettem már el véletlen beszedni, és nem volt ilyenre példa. 3napig véreztem, utána semmi, csak a folyás. Aztán pár nap múlva belázasodtam, de másnapra eltűnt a láz, hánytam párszor aztán csak a hasam fájt, görcsszerűen. Nem tudtam beazonosítani a fájdalom középpontját, a gyomromtól az alhasamig fájt, de inkább csak érzékeny volt a nyomásra és érintésre, de fokozatosan az is elmúlt pár nap után. Hetekig kitartó fogyókúrán voltam, most valahohy nem bírok ellenállni a zabálásnak. Tegnap éjjel is azon kaptam magam, hogy fokhagymás piritóst készítek mert annyira megkívántam :) a gyógyszer miatt eddig is jellemző volt rám a hangulatingadozás, de most talán sokkal inkább sírom el magam minden apróságon és éjjelente 10-11 órákat alszom. Most jelenleg is feszülő érzést érzek az alhasamban.

Szerintetek lehetséges? :) babaprojektben nem vagyunk, de mégis nagyon örülnénk egy picinek, talán pont ezért hanyagoltam a tablettát tudat alatt, bár tudom hogy nem ez a módja ennek, kérlek titeket ebből ne legyen vita :) felelőségteljes vagyok, a baba nagyon jó helyen lenne és ha most nem jött össze biztosan szeretném ha ráfeküdnénk a dologra :)



2016. márc. 26. 15:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hú gratulálok :) Boldog babavárást!
2016. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!