Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek terhesség jelei?

Ezek lehetnek terhesség jelei?

Figyelt kérdés

Elnézéseteket kérem, hogy ilyen kérdéssel fordulok hozzátok, de tanácstalan vagyok.

3 hete szeretkeztünk a párommal, megszakításos módszerrel. Már rögtön másnap fura érzés volt a méhemben, méhszájamban, egész pontosan olyan érzés mintha tele lenne vérrel és feszítene. Aznap már hőemelkedésem is volt(37,7), ami 3 napig tartott. És folyamatosan érzetem fájást az alhasamban. Elmentem nőgyógyászhoz, elmondtam a problémát, de csak pikk pakk megvizsgált és adott hüvelykúpot és antibiotikumot, de egy szót sem szólt arról mi bajom lehet. A gyógyszer beszedését követően elkezdtem vérezgetni 3 napon keresztül, majd végül megjött, de nagyon sűrű és barnás vér volt. Kiszámoltam, pont a ciklusom 14. napján szeretkeztünk. Csináltam pár napja terhességi tesztet, az negatív volt. Viszont a fura érzés még mindig meg van az alhasamban. Nem kimondottan fáj, hanem fura, nyomás érzésem van és mikor pisilnem kell, ez a nyomásérzés felerősödik. Feszülnek a melleim és a szexuális étvágyam is felerősödött.

Ez lehet terhesség jele?

Köszönöm szépen.



2016. márc. 28. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
nyugi nem vagy terhes.
2016. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!