Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki mensi előtt tesztelt...

Van aki mensi előtt tesztelt pozit? Hány nappal előtte volt látható?

Figyelt kérdés
Megjött utána,vagy megmaradt?
2016. márc. 28. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Én anno december 31re nem vàrtam és 28án màr halványan làtszott.
2016. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4 nappal a várt előtt pozitívat teszteltem. Nem kifejezetten terveztük még a babát, így nem kerestem tüneteket, de gyanús lett egy dolog, ami miatt vettem egy tesztet. Utána már nem jött meg.
2016. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolso!megkerdezhetem,h mi volt az a dolog?
2016. márc. 28. 21:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia,első vagyok. Nekem is volt ilyen. Igaz mi terveztük, de december 24én úgy kezdtem el görcsölgetni mint mielőtt meg szokott jönni. Folyton a wct jartam hogy na biztos most jött meg. De korai volt mivel 31én kellett volna. Ezèrt teszteltem èn is 28àn.
2016. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fu nekem nagyon szurkal lent a hasam es allandoan szomjas vagyok,meg faradt... 2napom van mensiig! Remelem nem fog megjonni! :) nem tudom,hogy merjek-e tesztelni,vagy megvarjam a nemvart napjat...
2016. márc. 28. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Egy viszonylag pihentető hétvége és egy laza munkanap után olyan szintű álmosság tört rám, amit előtte még sosem tapasztaltam. Este 8-kor már nem bírtam ébren maradni, holott általában 11-ig simán fent vagyok. Másnap ismét elég álmosnak éreztem magam és az az érzésem támadt, hogy valami nem stimmel nálam. Gyors tájékozódás és visszaemlékezés (a védekezésünket illetően) után arra jutottam, hogy ez akár terhesség is lehet, bár magamat is kinevetve csináltam meg a tesztet este, hiszen ennyire korán úgysem mutat reálisat. Nagy meglepetésemre kijött egy halvány 2. csík.

2016. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En az egyik terhessegemnel teszteltem koran (a harombol). Negy nappal a mensi elott es delutan raadasul.

Az ok az volt, hogy akkor mar ket napja nagyon szedultem tobbszor egy nap, illetve futni jartam es ahogy elkezdtem, par perc utan abba kellett hagynom, mert elsotetult a vilag korulottem es kiment belolem az osszes ero. Pedig rendszeresen futottam, sokat es eleg gyorsan, de ilyen elotte nem tortent soha. Miutan ez 3 egymast koveto alkalommal is elofordult, igy hirtelen felindulasbol csinaltam egy tesztet.

Egyebkent mas tunetem nem volt sokaig.


De azt gondolom, hogy ez nem altalanos, teljesen normalis, ha negativ meg a teszt ilyenkor akkor is, ha megfogan a baba. Ehhez a korai pozitivhoz az kell, hogy hamar megtortenjen a beagyazodas.

2016. márc. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12dik dpon lett pozitiv a teszt, ami miatt teszteltem, aaz a szaglasom volt, egy pillanatra olyan lett, mint az elso terhessegemnel.
2016. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mensi, pozi.....

Anyám, borogass xd

2016. dec. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!