Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogy lehet? Erős pozi...

Ez hogy lehet? Erős pozi teszt után szinte negatív teszt?

Figyelt kérdés
Ugyan azt a tesztet használtam tegnap is és ma is.A tegnapi nagyon szép pozi lett,de a main szinte semmi sem látszik...Lehet mégis a tegnapi teszt volt a rossz és mégsincs baba?
2016. márc. 29. 15:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mennyire volt "híg" a két pisi? Nekem is negatív lett a második, de csak mert előtte benyakaltam egy liter vizet...
2016. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tegnap este fél 12-kor ittam utoljára akkor voltam pisilni is és a tesztet meg 7-kor csináltam szóval nem hinném,hogy annyira híg lett volna :(
2016. márc. 29. 15:39
 3/22 anonim ***** válasza:

Hany hetes vagy?


En ugy jartam, h a reggeli pisibol halvany lett, delutani, elotte ivos pisibol eros pozi.

Valaki azt irta itt erre, h neki azt mondta a dokija, h a tul eros hcg koncentraciot mar nm mutatja ki a teszt...


Eddig minden rendben velem, de penteken megyek UH-ra kontrollra...

2016. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
27 ciklusnapon vagyok szóval max 4 hetes lehet ha baba van.
2016. márc. 29. 15:47
 5/22 anonim ***** válasza:

Hat a fene se tudja, lehet h nem jelent semmit, az is lwhet h bajt jelez... En remelem csak a teszt minosegevel volt a gond es egeszseges kisbabad lesz!

Esetleg az 5. het kozepen mar lathat valamit a doki, drukkolok!

2016. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz feltenni a tesztekről? Így látatlanból nehéz bármit is mondani...
2016. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A felső a tegnap reggeli az alsó a mai...


[link]


Nem tudom mi lehet ez...valamelyik téved,de nem tudom melyik...

2016. márc. 29. 17:25
 8/22 anonim ***** válasza:
Ugyanabban az időben ismételj holnap, és kiderül.
2016. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt amikor biokémiai terhességem volt :(
2016. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Te vagy a tegnapi kérdező,aki 5 év várja a pozi tesztet?

Ne keseredj el,még bármi lehet. Én a felé hajlok,hogy nem a tegnapi pozi teszted volt a rossz,az nagyon pozitív.

1-2 nap múlva tesztelj újra,ilyenkor még ingadozhat a hcg. Egyébként nekem volt kémiai terhességem,de 3-4 nap alatt halványult el a csík,nem egyik napról a másikra,főleg h a tegnapi neked erős 2 csíkos volt. Drukkolok!

2016. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!