Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Négy napja késik a mensim, a...

Négy napja késik a mensim, a teszt pozitív lett. Elmentem dokihoz, de sajnos hüvelyultrahanggal sem látott semmit. Viszont talált egy cisztát. A ciszta miatt lehet pozitiv a teszt? Vagy csak azért nem látott semmit, mert nagyon fiatal a terhesség?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tesztekre rá van írva, hogy ciszta miatt lehet +. Viszont nagyon-nagyon hmar mentél dokihoz. A helyedben nyugodtan várnék legalább egy hetet, és ha nem jön meg addig, akkor mennék vissza a dokihoz, mert akkor már láthat is valamit.

Ja, nekem anno volt cisztám hosszú időn át, de soha nem lett + tőle a tesztem!!!!!

2008. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Szia

Nekem is így volt. A tesztem pozitív lett. Másnap elmentem a dokihoz, de nem látott akkor "csak" két cisztát. Visszamentem következő héten és akkor már látta a szikhólyagot, a petezsákot.

Szerintem nyugodj meg, van baba, csak még korai volt a vizsgálat. Legközelebb biztos fog találni babát is. :)

Én úgy tudom, hogy ciszta nem csinál pozitív terhességi tesztet, mert a tesztek a vizeletben található hcg hormont mutatja ki, ami csak akkor termelődik, ha baba van.

GRATULÁLOK!! :)

6 hetes kismama

2008. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugtattatok! Remélem, hogy tényleg egy gyerkőc van ott elbújva :-)
2008. szept. 22. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl korán mentél dokihoz, várj egy kicsit még, és gratulálok.
2008. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!