Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A málnalevéltea és a palástfű...

A málnalevéltea és a palástfű tea tényleg segíthet teherbe esni?

Figyelt kérdés
Ajánlották nekem ennek a 2 teának a használatát teherbe esés céljából,van valakinek tapasztalata?
2007. nov. 12. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia..en is hallottam rola es meg azt is, hogy tenyleg hasznos lehet.

Ajanlom neked a Hoxa.hu portalt ahol a "babat tervezunk" forumokban barki elmondja tapasztalatait ...sokan dicserik amugy ezt a teakombinaciot.

2007. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Szeritnem a teherbeesés legjobb elősegítője, ha nem akarjuk annyira görcsösen-bár gondolom, ezt már hallottad elégszer.

Nekem azt mondták, nem lehet babám, ezért nem is védekeztünk, nem is gondoltunk rá, mert úgysem lehet, és 3 hónap alatt teherbe estem.

Próbálj meg nem annyira akarni, nem annyit rá gondolni, csak élni az életet és élvezni.

Bocsánat, a tea hatását tényleg nem ismerem, lehet, hogy vannak valós hatásai, főleg ha hiszel benne:-)

Sok sikert, drukkolunk:-)

2007. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Én csak a málnelevélről tudok írni. Én úgy tudom a terhesség végén ajánlott mert megkönnyíti a szülést, mert méhizomösszehúzódásos fájdalmakat enyhíti és a szülés is gyorsabb (tapasztalatok). Úgy tudom, hogy az első 3hónapba nem szabad fogyasztani (vetélés méhösszehúzódás miatt) csak szülés előtt 1-2héttel. A másikról nem tudok. Még egyet: én míg ittam ilyen teákat teherbeesés előtt nem estem teherbe csak miután abbahagytam a fogyasztását és nem görcsöltem a dolgon annyit. Sztem ha egészséges vagy FÖLÖSLEGES ilyeneket fogyasztani! 14hetes kismama
2007. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
annyian vagytok akik annyira akarjak hogy kidobaljak a penzt hulyesegekre jo lehet ha hiszel benne "segit",de ahelyett h paraznal te is,elvezned az egyuttleteket es a penzt felretenned azokra a napokra mikor sikerul a baba jobban jarnal.ha stresszelsz meggatolhatod a tuszorepedest es akkor semmilyen tea nem fog neeked babat csinalni.tereld el a figyelmed egy kicsit aztan hipp hopp beugrik a kiskenguru az erszenybe.
2007. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En azt hallottam,hogy a granat alma is nagyon jo erre a celra!!!
2007. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
A málnalevél a szülés megkönnyítésében segíthet, ha hiszel benne, a teherbeesést nem befolyásolja.
2007. nov. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A 4.-ik válaszírónak: egyik tea sem drága,2-300FT körül vannak!És amellett hogy segíti a teherbeesést más jótékony hatásai is vannak!És csak megjegyzem,hogy mi 1évig próbálkoztunk a babával,de semmi!Aztán nekem is ajánlották ezeket a teákat,és gondoltam annyit megér! És képzeld,rögtön az első ciklus után meglett az eredménye,pedig semmivel sem akartam jobban,vagy kevésbé a babát,és nem is hittem igazán a teákban,csak kipróbáltam.
2009. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én tapasztatalatom ezekkel a teákkal:

2 évig próbálkoztunk babával, végül lombik program segítségével fogant meg a kislányom.

6 hónapos volt, mikor a szoptatás után megjött az első menzeszem. Mivel elég össze-vissza volt még a ciklusom, ciklus rendezésre kezdtem el teázni, és legnagyobb meglepetésemre az első gyógyteás ciklus végén pozitívat teszteltem.

Sajnos 8 hetesen missed ab lett a vége, üres petezsák miatt, de ha azt nézem hogy orvosilag igazoltan alig-alig volt esélyünk spontán babára, akkor azt kell hinnem a teák tényleg segítettek.

Most megint iszom a málnalevél/palástfű teákat, és várom, hátha újra megtörténik a csoda.

2011. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!