Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 Málnalevéltea kb hány...

1 Málnalevéltea kb hány csészét ad ki? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a herbária málnalevelet iszom, és 180,--ért veszem, kb 1hétig elég, de én napi két bögrével iszom :)

2011. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Off: Kedved válaszoló, hányadik héttől iszod?
2011. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Én a 34.héttől iszom, most vagyok 38hetes :)

2011. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszi :)

33 hetes vagyok, én is iszom majd, lehet, hogy nem használ, de talán nem is árt :)

2011. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1zacskó gyógynövényboltban kb 200 ft.

Én a 35héttől ittam, egy nap egyszer 3dl-t amibe 1pupos teáskanálnyit raktam. az első babám 40hétre született, akkor kb két napi adag maradt ki, a második bébi 38hetesen jött világra, nála a fele csomag megmaradt.

Nekem mindkét szülés után azt mondta a dokim, hogy nagyon szépen fel volt puhulva a méh izomzata, egy belső szakadásom vagy varratom sem volt. Még az első babánál sem.

Szülés alatt homeopatias szert is szedtem, nagyon jól tádultam is tőle. NEkem mindkettő segített.

2011. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!