Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is volt már így? Úgy...

Más is volt már így? Úgy érzem, hogy terhes vagyok! 6 nap van vissza a nemvárt mensiig, és nagyon fájnak a melleim, petefészkem szúrkál!

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is pont 6 nap van a mensiig. Tegnap, tegnapelőtt szurkált a petefészkem környéke, de ma semmit nem érzek. :(

Csináltam tesztet, persze negatív. Nem is számítottam rá, hogy pozitív, de sok tesztem van (10-es), így elkezdtem a 8. dpo-tól tesztelni. Melleim nem, inkább a mellbimbóm érzékeny.

Neked első baba lenne?

Ébredési hőt mérsz?

2016. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem mérek hőt meg semmit nem nézek!! Már van egy kisfiam, úgyhogy tesó lenne!! Régóta próbálkoztok?
2016. márc. 31. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ebből semmire nem következtetnék. Keddre várom a vérzést, mert én használok fogamzásgátlót, de tegnap nekem is voltak enyhe menstruációs jellegű görcseim pár órán át. Még el is gondolkodtam, hogy hol tartok a ciklusban, mert olyan érzés volt, mintha meg akarna jönni.
2016. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én vezetem a hőgörbét.

Nekem harmadik baba lenne, már van két lányom! Ez most a második próbálkozásunk.

Első lányom rögtön összejött, második a második próbálkozós hónapban, harmadik meg lehet, hogy majd csak a harmadik hónapban (hogy folytassuk a sort) :)

2016. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NEm,én semmit nem szűrnék le ezekből a "tünetekből" .

MAjd ha késik 5 napja,tesztelj,addig felesleges.

2016. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!