Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jöttek a tüneteid és...

Mikor jöttek a tüneteid és mik voltak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a mellbibó fájására,hasgörcsre,fehéres-átlátszó folyástól mindenre.

2016. márc. 31. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5. hét, hányás.
2016. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
legelső a beágyazódási vérzés volt, már akkor sejtettem, hogy sikerült, előtte sosem volt még ilyenem, utána jött a mellfeszülés-fájdalom kb. 9. hét táján, de kitartott a második trimeszter közepéig, egyéb más tünetem nem nagyon volt, de erre nagy emlékszem, mert iszonyatosan fájt
2016. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Vasárnapra nem várom,tegnap a jobb oldalamba mintha késsel szúrtak volna 2x is.Fehéres/áttetszős folyást tapasztaltam a wc papiron.De mégis olyan megjön érzésem van néha...


Remélem mégse lesz igazam.

2016. márc. 31. 14:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a havi előtt négy nappal már hányingerem volt, én ezzel kezdtem és még mindig tart.
2016. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7. héten az ebéd kihányása, szédülés (utóbbiban nem vagyok biztos, hogy nem a meleg idő miatt volt). onnantól a hányás megmaradt a 12. hétig.
2016. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,hogy miután pozit teszteltem (mensi előtt 3nappal) rá 2hétre hányás és ez kitartott az első 4honapig. Pontosan 4hónap 2hétig (akkor mozdult meg először) nekem ez elég tünet volt,mast el se tudtam volna viselni,még felkelni sem tudtam,úgy legyengültem. 3hónap alatt -10kiló +kórházi bennfekvés,infúzióval párosítva. Senkinek nem kívánom,hogy ilyen rosszul induljon a terhessége!!!
2016. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A megjön érzés miatt ne félj! Nekem pont az volt gyanús, hogy mikorra vártam, megvolt a tipikus menstruációs húzó jellegű fájdalom, de még második napra sem jött meg a vérzés. Emiatt is csináltam a tesztet, ami igen halványan, de pozitív lett! :) Fehér folyásom is volt, pár nappal ezelőtt kezdődött, később meg mellfeszülés, álmosság, émelygés, de ekkor már volt pozi tesztem.
2016. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem ezek voltak gyanúsak

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

És lassan 14 hetes leszek :)

2016. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél kezdődött a 6-7 körül hányinger, illetve ha a nyakamhoz ért valami akkor öklendezni kezdtem...csak ezek miatt hánytam, meg egyszer a mecis kajától...:-D a másodiknál csomoszor volt mindjárt megjön érzésem, meg hányinger, szédülés, fejfájás, eddig...9 hetes vagyok.
2016. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,és gratulálok mindenkinek akinek csak lehet :)


1,5 éve próbálkozunk volt kivizsgálás Én ,,voltam a ludas",de kaptam Closty-t és volt is gyönyörű érett petém,ovuteszt alapján pont jókor is voltunk együtt,szóval remélem végre eljött a mi időnk is.

2016. ápr. 1. 06:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!