Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most jár le gyedem kisfiam...

Most jár le gyedem kisfiam elmúlt 3eves. Szeretnénk kistesot már jó ideje . Ha másik munkahelyem lesz mi fog járni, menyi?

Figyelt kérdés
Lejár a gyedem jövő héten,ide nem tudok vissza menni dolgozni .Vállalkozást szeretnék csinálni meg szakítás nélkül.így mennyi gyes gyed jár,Hogyan számolják !
2016. ápr. 1. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyed max a gyerek 2 éves koráig jár, így kizárólag, hogy ha a fiad elmúlt három, most járna le.
2016. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam..az a Lényeg hogy mosrt jár le..és oda nem tudok vissza menni,fel kell mondanom,de vállalkozást szeretnék csinálni felmondás masnpjatol..ha teherbe esek akor mi fog nekem járni?számít hogy más munkahelyem lesz?!
2016. ápr. 1. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked a családinet.hu oldalon a szakértők közül a Szakbarbár-t. Nekem ő segített, nagyon képbe van ezekkel a dolgokkal. Ott az oldalon lehet tőle kérdezni, és ha nem túl bonyolult az eseted, akkor ingyenes a tanácsadása.
2016. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha 3 éves akkor gyesen vagy. gondolom előtte gyeden voltál (azért elég szép különbség van közte).

ha vállalkozó leszel akkor a bevételed 70%a lesz a gyeded alapja majd. gyes pont ugyanannyi lesz mint amennyit most is kapsz, hiszen az egy fix összeg, alanyi jogon jár mindenkinek, 25.000.- körül van.


annyi hátrány fog érni a munkahely váltás miatt, a kedvezményszabály nem vonatkozik majd rád

2016. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!