Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért tesztelek pozitív hcg-ket?

Miért tesztelek pozitív hcg-ket?

Figyelt kérdés

Pár napja írtam ki egy kérdést. Akkor közösen arra jutottunk,hogy az ovu miatt lesz pozi a hcg-m. De! Fura...

30.cn-on vagyok,már nem kellene ovumnak lennie. A múlthavi ciklusom 38 napos lett,pedig nem szokott hosszú lenni.


27.cn=pozitív(halvány) hcg de negatív LH


28.cn= pozitív lh délután


29.cn=reggel negatív de délután pozitív LH


30.cn= reggel pozitív LH


Ezt sem értem. Tegnap reggel még nem volt pozitív az LH tesztem,de ma reggel meg már igen.


Ovum biztosan nem volt pedig,mert a hőm nem ment fel. Tehát terhességet talán ki is lehet zárni. De akkor milyen hormon szórakozik velem?

A barátcserje kavart volna így be?


[link]


2016. ápr. 2. 08:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
Ja igen,lemaradt,hogy a reggeli tesztem is halvány 2 csíkos. A hcg
2016. ápr. 2. 08:28
 2/61 anonim ***** válasza:

Ha szerinted tuti nem terhesseg, akkor lehet h ciszta.

Par honapja tobb kerdest tett fel valaki, aki igy volt. Folyamatosan pozitiv lh tesztje es tobb halvany pozitiv hcg tesztje volt, de nem volt terhes, ugy emlekszem cisztai voltak.

Orvoshoz jarsz? Vizsgaltak mar erre?

Ha erosodik a hcg, akkor lehet h megis baba lesz, de haegy het mulva is ilyen, akkor szerintem keress egy jo orvost.

2016. ápr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:

Ebben a hónapban tényleg nincs ovud.

Máskor szokott lenni?

Orvos mikor látott?

Nem értek hozzá, de vannak olyan betegségek, amik okozhatnak emelkedett HCG szintet.

2016. ápr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
Hcg csak terhesség idején van a szervezetben.Vannak bizonyos rossz indulatú daganatok ugyan,amik hatására termelődhet hcg,de azok rettenetesen ritkák.A terhességnek nagyobb az esélye.Mikor kellene megjönnie?
2016. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

Hát csak azért gondolom,h nincs baba mert nem ment fel a hőm.


A ciszta ki tud alakulni ilyen gyorsan? Mert a 7.cn-on voltam kontrolon,de a doki semmit sem látott!

2016. ápr. 2. 08:35
 6/61 A kérdező kommentje:

Hát,elvileg 30-34 naposak de a múlthavim is 38 napos lett,kicsúszott a peteérés a 26.cn-ra. Ott szépen felment a hőm 37,3 -ig.


Az előtte lévőkben pedig a 17-20.cn között volt valahol az ovu mindíg.

A barátcserjét e hónapban kezdtem szedni. Bekavarhatott ennyire?

2016. ápr. 2. 08:38
 7/61 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy tudom, hogy a hcg tesztekbe az lh nem szól bele, tehát nem jelenik meg rajta miatta csík, de fordítva igen. Az lh teszteken a hcg jelenléte megjelenik. Ezért is használják páran jóstesztként. Így, ha a ciklus vége felé elkezd valaki reggel lh tesztelni és erősödik, akkor lehet baba. De! jóstesztként csak a reggeli vizelet számít, míg ovunál, csak a késő du-ni, esti, azonos idejű és előtte 2-3 órával már nem szabad inni. Aztán lehet, hogy valaki rácáfol, de nekem tapasztalatból és sok utána olvasásból ezt tanultam meg :)

Ciklus szerint meg valami nagyon nem stimmel, hogy ilyen a hőgörbéd. Vagy a hőmérő rossz, vagy más gond van, de ha a hőmérő jó, és köv ciklus is ilyen lesz én a helyedben azonnal orvoshoz mennék és megmutatnám, mert ez sztem nem normális.

Ja és én március 7ikén elkezdtem barátcserjézni szintén. Tegnap és ma már nem vettem be, mert tegnap és ma már pozit teszteltem. ez volt a negyedik ciklus babaprojekttel, szóval sztem nekem használt és segített :) Nem pedig rontott a helyzeten.

2016. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

Gratulálok:)

Egyébként még sohasem volt reggel pozitív lh tesztem. És egész ciklus alatt csak most az utóbbi 3 napban lett. Lehet,hogy lesz egy késői ovum? Nem is értem már...

2016. ápr. 2. 08:45
 9/61 anonim ***** válasza:
Légyszi töltsd már föl az uccsó teszted! Hátha tényleg pozi. Téves az, hogy 37 foknak kell lennie a várandóssághoz a hőnek, ha már az alaphő felett van az jó, lehet nálad lassan emelkedik. Hol méred egyébként?
2016. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszt, akkor terhes vagy. Menj el orvoshoz egy hét múlva és ő vizsgálattal is igazolni fogja.
2016. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!