Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt pozitív...

Szerintetek ez a teszt pozitív? Csak egy nagyon halvány rózsaszín csík jelent meg és nem tudom, hogy reménykedhetek-e?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2016. ápr. 3. 13:28
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ma még nem csináltam,mert dolgozom nyolcig,csak nem tudom,hogy csináljak-e még este,vagy inkább várjam meg a reggelt??Szerintetek??
2016. ápr. 4. 11:37
 22/30 anonim ***** válasza:
Szerintem siman megcsinalhatnad este.. Magambol kiindulva azt mondom hogy van amikor a reggeli vizelet nem koncentralt.. Nekem pl nagyon sok van reggel .. Es a 2. babamat a 11. dpo-n reggel nagyon halvanyan mutatta a 10-es teszt, delutan meg egy 25-os tesztet csinaltam es szep lathato pozi lett :) ugyhogy van mikor delutan jobb a vizelet.. Legalabbis nekem az volt :)
2016. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Csináltam, most egy x-epil tesztet,ami negatív lett.. :-( Reggel még megpróbálkozom eggyel,de lehet tényleg hibás volt az első teszt..?! :-(
2016. ápr. 4. 19:13
 24/30 anonim ***** válasza:
Az x-epilt sokan nem szeretik.. Amugy akar az is lehet hogy most este nem volt olyan koncentralt a vizeleted.. Probald meg meg reggel is es meglatod mit mutat.. Amugy nem hiszem hogy hibas lenne a tegnapi teszt.. Inkabb fals negativ szokott lenni mint fals pozitiv..
2016. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást,hát mostmár nem tudom,mit higgyek... :-( Reggel csinálok még egyet,hátha... :-)
2016. ápr. 4. 20:59
 26/30 A kérdező kommentje:
Megcsináltam reggel a másik x-epil teszt csíkot az is negatív.. :-( Valószínűleg akkor nem vagyok terhes. :-(
2016. ápr. 5. 06:43
 27/30 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy az ovut jelezte a hcg...pont van fent egy másik hasonló kérdés, ott hőmérőzik is a kérdező, és egyértelműen kiderült, hogy az ovut jelezte a pozi hcg teszt...
2016. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Sajnalom :( de ne add fel! Sikerulni fog csak bizz magadban/magatokban !
2016. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Gratulalok kismama!!!:))))
2016. ápr. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Uramatyaaam!! Mekkora taho vagyok!! Neharagudj kerlek, most olvasom mitortent. Sajnalom! Meg probalkozz hatha megsem teves...:)
2016. ápr. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!