Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek rossz a teszt?...

Szerintetek rossz a teszt? X-epillel teszteltem reggel, de így még nem jártam, ugyanis időn belül megjelent egy második csík is, de sokkal vastagabb, mint amilyennek kellene lennie, viszont halvány rózsaszín az is.

Figyelt kérdés
Holnap reggel újra tesztelek. Van 2 gyermekem és most nem lenne alkalmas egy harmadik baba. Ráadásul fogamzásgátlót is szedek. Tegnap kellett volna megjönnie.
2015. máj. 30. 14:00
 1/10 A kérdező kommentje:
2015. máj. 30. 14:05
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem fogamzásgátló mellett sem mindig napra pontosan ugyanakkor jött meg. Ha jól szedted, nem hiszem, hogy terhes vagy. Szerintem még simán megjöhet, de ha nem, inkább másmilyen tesztet próbálj. Nekem a Rossmannos vizeletsugaras Facelle nagyon bevált!
2015. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Én nem látom, amit te látsz. Csak a kontrollcsíkot és azt, hogy negatív.
2015. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy teljesen negatív teszt.
2015. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én látom amit mondasz de nem tudom hogy most + vagy -.holnap reggel kiderül
2015. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen x-epil tesztet is tettek már fel ide, és egyik vastag csíkosnál sem volt baba, legalábbis amiket én olvastam. Látom amúgy, amit írsz. Én is a rossmannos Facelle-el tesztelnék még egyet a helyedben.
2015. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg is találtam az egyik ilyen kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2015. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a megnyugtató válaszokat! Holnap reggel csinálok még egyet, és remélem ez csak jól megtréfált. Pláne így, hogy 10-én tetetem fel a spirált, nem szerettem volna, ha most tabletta mellett terhes lettem volna.

Köszi

2015. máj. 30. 16:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen tesztekre mindig azt írják hogy hibás. Pont a duola vastagság miatt.
2015. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Látom mit mondasz de az ilyen teszt negatív szokott lenni. Túl vastag a csík.
2015. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!