Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés alatt alacsony testhő?

Peteérés alatt alacsony testhő?

Figyelt kérdés

Üdv!

Szeretnénk lebabázni immár 8. hónapja próbálkozunk, úgy 2 hónapja foglalkoztatott komolyabban a peteérés, mondván az a gond, hogy nincs.

Ovu teszt alapján (erős csík) van peteérésem, de a testhőm reggel 35,4 volt.

Páromon letesztelve neki is 35,6-ot mutatott, de ő olyan mint a béka, nekem meg "forró" a bőrőm mindig, ahogy ő mondja ezért nem értem.

Van akinél nem megy fel a hő? Vagy a szerkezettel van a gond? (digitális)

Esetleg ne reggel mérjem? Tipp? :)


2016. ápr. 4. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ovu napján a hőnek le kell esni, és másnap reggel fel. Ez lehet fokozatos is, de legalább négy tizedet kell ugrania és tartani 4 napig. Ha lapos marad a görbe, valószínű nem volt tüszőrepedés így a ciklus hosszúra nyúlhat, de még a hosszú ciklus során lehet ovuláció.

[link]

2016. ápr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2016. ápr. 4. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez a testho nagyon alacsonynak tunik. Biztos, hogy jo az a lazmero? Foleg ha mindkettotoknek ilyet mer. Lehet nem lenne rossz kiprobalni egy masikat is.

Tudom, hogy ez egyeni, de nekem peteeres elott mindig leesik a testhomersekletem, a leesett 36,3. Az aznap szokott pozitiv lenni az ovulacios teszt. Masnap van, hogy meg mindig alacsony ebredesnel es csak napkozben erzem az ovut (van egy enyhe fajdalmam), es masnapra emelkedik meg 36,8 kornyekere.

De az esetek tobbsegeben csak egy napig van lent es masnapra mar emelkedik, gondolom ilyenkor ejjel tortenik meg a tuszorepedes.


Tehat a valasz a kerdesedre: az normalis, hogy a pozitiv ovuteszt napjan alacsonyat mert, ezutan kell emelkednie.

Reggel mert, meg az agyban, mielott megmozdulnal.

Viszont szerezz egy masik homerot, nezd meg magad azzal is, hasonlitsd ossze a homeroket, mert arra tippelek, hogy ezzel valami baj van.

2016. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használj analóg hőmérőt!
2016. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a hőmérő jó köszönöm. kipróbáltam hagyományossal is 35,9 volt, most is a reggeli átlagom 35,5-36 között mozog, kedd reggel volt egy kis "hőemelkedés" akkor 37-et mértem, de most megint 35,8 körül van és még mindig csikos a teszt, most akkor? :/ :D
2016. ápr. 7. 13:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült a baba ?:)
2022. okt. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!